Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Se prodava stan 64 kvadrati Физичко лице

пред 7 месеци Живеалишта - Станови  Tetovo

-- ден

  • se prodava stan 64 kvadrati | Tetovo, zaprodazba.mk
Локација: Tetovo
Цена: -- ден По договор

se prodava stan 64 kvadrati na 8 kat so moznost za nadgradba karsija kam market vednas do komercijalna banka

Дополнителни детали

барам За продажба
Број на соби 2+1
Балкон Да
Површина 64 kvadrata

Ознаки:

stan

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.