Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.
Предупредување ! Оваа реклама е истечена. Производот или услугата не се повеќе достапни (можеби се)

Se prodava stan vo naselba Hipodrom, Pazar5, Reklama Физичко лице

пред 2 години Живеалишта - Станови  Skopje

2,745,000 ден

  • Se prodava stan vo naselba Hipodrom, Pazar5, Reklama | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 2,745,000 ден По договор

SE PRODAVA STAN OD 68M2 I 4M2 PODRUM VO NASELBA HIPODROM NA ULICA NIKOLA KIROV MAJSKI 41/55.STANOT IMA DVE SPALNI SOBI,DVE TERASI POMALA I POGOLEMA.,DNEVNA SO TRPEZARIJA I KUJNA,HODNIK I KUPATILO.STANOT E RENOVIRAN.IMA SMENETO VODOVODNA INSTALACIJA,PVC VRATI I PROZORI.STANOT SE NAOGA NA 7/7 SO TOA STO IMA PLOCA I KROV.ZGRADATA E OD 1984 IMA LIFT.CENATA NA STANOT E 46000 EVRA POLUNAMESTEN A 45000 EVRA PRAZEN.ZA KONTAKT VESNA 077929812.

Дополнителни детали

барам За продажба
Број на соби 2+1
Декориран Да
Балкон Да
Површина 68m2 i 4m2 podrum

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.