Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Se prodava stan vo naselba nov Aerodrom Претпријатие

пред 1 година Живеалишта - Станови  Skopje

3,965,000 ден

  • Se prodava stan vo naselba nov Aerodrom | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 3,965,000 ден

Se prodava stan vo nov Aerodrom od 59m2 i 13m2 podzemen parking na ulica 1615 zgrada 10.Stanot e so edna spalna i edna dnevna so terasa od 3m2 i spajz.Se prodava opremen so plakari,kujna gotova vgradena,invertor,komoda za televizor. Orientiran e jugozapad gleda nakaj Vodno.Zgradata e izgradena 2017 so lift.Stanot se naoga na 1/6 so toa sto ima i prizemje.Pocetna cena e 65000e.Za kontakt Vesna agency 077929812.

Дополнителни детали

барам За продажба
Број на соби 1+1
Декориран Да
Балкон Да
Површина 59m2

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.