Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Se prodava stan vo Radisani,prv vlez Физичко лице

пред 1 месец Живеалишта - Станови  Skopje

-- ден

  • Se prodava stan vo Radisani,prv vlez | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: -- ден По договор

Stanot e na potkrovje (4ti sprat),ima dva balkoni,detska soba,spalna soba,dnevna,kujna ,wc,hodnik i isto taka moze da se dogradi potkrovjeto.Za povekje info javete se na brojot.

Дополнителни детали

барам За продажба
Број на соби 2+1
Декориран Не
Балкон Да
Површина 91

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.