Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Se prodava stan vo Reonski Centar Aerodrom Физичко лице

пред 7 месеци Живеалишта - Станови  Skopje

-- ден

  • Se prodava stan vo Reonski Centar Aerodrom | Skopje, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: -- ден По договор

Se prodava stan 84 m2 na prvi kat,pozadi trgovskiot LISA poseduva dnevna,dve spani,dve terasi,2 banji.Vo neporedba blizina ima gradinka,osnovno uciliste

Дополнителни детали

барам За продажба
Број на соби 2+1
Декориран Не
Балкон Да
Површина 84

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.