Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Se prodava stan vo Skopje Kisela Voda. Физичко лице

пред 1 година Живеалишта - Станови  Skopje

-- ден

  • Se prodava stan vo Skopje Kisela Voda. | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: -- ден

Se prodava stan vo Skopje. Se prodava stan vo Kisela Voda-Skopje, zgradata se naoga sproti OU.Nevena Georgieva Dunja,na 100m se naogaat marketite TINEX, KAM I STOKOMAK,I na 20 minuti e odalecena od centarot na gradot.Zgradata ima lift.Stanot ima kujna,golem salon,ima dve spalni sobi,golemo kupatilo,pomošno wc,špajz I dva hodnika.Stanot e so golemina na 83m2,terasi 15m2,i podrum od 7m2. Stanot e renoviran i ima uredna dokumentacija.Kontakt076 796 882

Дополнителни детали

барам За продажба
Број на соби 1+1
Површина 100m2

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.