Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Se prodava stan Физичко лице

пред 8 месеци Живеалишта - Станови  Kumanovo

-- ден

  • Se prodava stan | Kumanovo, zaprodazba.mk
Локација: Kumanovo
Цена: -- ден По договор

Se prodava stan Ul. Oktomvriska revolucija 2/20, nad Staklo pan.

Kvadratura 55 m2 so 4 sobi, i 8 m2 podrum. 2 terasi.

Дополнителни детали

барам За продажба
Број на соби 3+1
Површина 55m2

Ознаки:

pazar3 stan

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.