Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Se prodava taksi vozilo za zainteresirani taksisti Физичко лице

пред 1 месец Автомобили - Седан  Skopje

200,000 ден

  • Se prodava taksi vozilo za zainteresirani taksisti | Skopje, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 200,000 ден По договор

Odlicno socuvano i ispravno taksi vozilo reno laguna 1.9 cdi za zainteresirani taksisti za rabota , moze i zamena za pomalo vozilo so doplata .

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Renault
Гориво Нафта
Година 2002
Менувач Рачен
Километри 356000
Статус Се користи

Ознаки:

1000

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.