Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Se prodava Uhans MX Физичко лице

пред 1 година Технологија - Мобилни телефони  Радовиш

5,000 ден

  • se prodava Uhans MX | Радовиш, Македонија, zaprodazba.mk
  • se prodava Uhans MX | Радовиш, Македонија, zaprodazba.mk
  • se prodava Uhans MX | Радовиш, Македонија, zaprodazba.mk
  • se prodava Uhans MX | Радовиш, Македонија, zaprodazba.mk
  • se prodava Uhans MX | Радовиш, Македонија, zaprodazba.mk
  • se prodava Uhans MX | Радовиш, Македонија, zaprodazba.mk
  • se prodava Uhans MX | Радовиш, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Радовиш
Цена: 5,000 ден

Se prodava Uhans MX telefon

telefonot e vo odlicna sostojba celo vreme nosen so zastitna folija i orginalna maska koja istata doaga vo paketot

na telefonot ne se primetuvat tragi od koristene sto moze i da se vidi po slikite

dobivate

Telefonot

orginalna kutija

orginalen polnac i kabel

zastitno staklo

orginalna mask

na telefonot ima zalepeno zastitna folija

top telefonce se gleda i na slikite bez nikakov proble go prodavam bidejki zemav nov koristen e 3 meseci

mtk procesor quad core na 2.4ghz

2gb ram

16gb rom

3300miliampera baterija

staklo napred nadzat

2 kameri odzadi 16+8

predna 8

aluminium od stranite

fingerprint senzor

cena 5000 ne e fiksna

telefon za konktak 078893893 ilija

Дополнителни детали

Статус Се користи
Електронски Бренд Other

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.