Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

SE PRODAVA USB 3.0 2TB USBETO RABOTI PROVERENO 100% MOSE DA SE GLEDA VO SLIKATA Физичко лице

пред 3 месеци Технологија - Компјутери  Skopje

3,500 ден

  • SE PRODAVA USB 3.0 2TB USBETO RABOTI PROVERENO 100% MOSE DA SE GLEDA VO SLIKATA | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • SE PRODAVA USB 3.0 2TB USBETO RABOTI PROVERENO 100% MOSE DA SE GLEDA VO SLIKATA | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 3,500 ден

SE PRODAVA USB 3.0 2TB USBETO RABOTI PROVERENO 100% MOSE DA SE GLEDA VO SLIKATA

Дополнителни детали

Статус New
Електронски Бренд Sony

Ознаки:

facebook youtube

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.