Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Se prodava Volkswagen GOLF 7 TSI 1.2 /2014 god, Makedonija Физичко лице

пред 1 година Автомобили - Хачбек  Skopje

-- ден

  • Se prodava Volkswagen GOLF 7 TSI 1.2 /2014 god, Makedonija | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Se prodava Volkswagen GOLF 7 TSI 1.2 /2014 god, Makedonija | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Se prodava Volkswagen GOLF 7 TSI 1.2 /2014 god, Makedonija | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: -- ден По договор

Volkswagen GOLF 7 TSI 2014 god

Skopje, Makedonija

Se prodava GOLF 7 TSI 1,2 so full oprema I rezervni zimski gumi ,so pominati 28000 km, proizveden 2014 god.,kupen vo PORSCHE MK.

CENA 11500 evra

Prv gazda. 070340946

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Volkswagen
Автомобил модел GOLF7
Гориво бензин
Година 2014
Менувач Рачен
Статус Се користи

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.