Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Se prodava Volkwagen GOLF 4, Makedonija Претпријатие

пред 1 година Автомобили - Хачбек  Veles

158,500 ден

  • Se prodava Volkwagen GOLF 4, Makedonija | Veles, Македонија, zaprodazba.mk
  • Se prodava Volkwagen GOLF 4, Makedonija | Veles, Македонија, zaprodazba.mk
  • Se prodava Volkwagen GOLF 4, Makedonija | Veles, Македонија, zaprodazba.mk
  • Se prodava Volkwagen GOLF 4, Makedonija | Veles, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Veles
Цена: 158,500 ден

Се продава голф 4 одлично сочувано сервисирано фулл опрема повеќе инфо инбокс или на телефонскиот број 071-233-246 можна е замена

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Volkswagen
Автомобил модел Golf 4
Гориво Нафта
Година 2000
Менувач Рачен
Километри -
Статус Се користи

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.