Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Se prodava Volvo C30 1.6 dizel 80 KW 2007 god Auto King Mk Претпријатие

пред 1 година Автомобили - Хачбек  Vinica

-- ден

  • Se prodava Volvo C30 1.6 dizel 80 KW 2007 god Auto King Mk | Vinica, Македонија, zaprodazba.mk
  • Se prodava Volvo C30 1.6 dizel 80 KW 2007 god Auto King Mk | Vinica, Македонија, zaprodazba.mk
  • Se prodava Volvo C30 1.6 dizel 80 KW 2007 god Auto King Mk | Vinica, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Vinica
Цена: -- ден По договор

Voziloto e vo ekstra sostojba bez nikakvi zabelezki. redovno servisirano na placot vo Autoking Vinica

Info na tel 071441444

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Volvo
Автомобил модел C30 1.6 dizel
Гориво Нафта
Година 2007
Менувач Рачен
Километри 110000
Статус Се користи

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.