Вкупни огласи : 580

0 izdavam dvosoben namesten stan vo Taftalidze ruska zgrada | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Izdavam dvosoben namesten stan vo Taftalidze ruska zgrada

Izdavam dvosoben namesten stan vo Taftalidze,ruska zgrada,za 1 do 2 osobi,za podolgo,ima parno i parking.Sliki na baranj...

Ф   пред 6 денови - Живеалишта -   Skopje

11,500 ден

Зачувај
0 Продавам гранитен мијалник + гратис гранитна чешма | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Продавам гранитен мијалник + гратис гранитна чешма

Продавам користен гранитен мијалник произведен од Metalac. Модел: xQuadro Plus.Материјал: xGranitБојата: сива.Димен...

Ф   пред 1 седмица - Дом и семејство -   Skopje

-- ден

Зачувај
10 Preubav trosoben stan vo Centar na Skopje | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Preubav trosoben stan vo Centar na Skopje

Se prodava preubav stan naodlicna lokacija vo Skopje Centar / Debar Maalo 61 m2, trosoben, renoviran, uredno namesten,...

Ф   пред 1 седмица - Живеалишта -   Skopje

74,900 ден

Зачувај
10 APARTMENTS VELA - PESTANI, OHRID | Македонија, Ohrid, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
APARTMENTS VELA - PESTANI, OHRID

Novi apartmani se izdavaat vo naselba Pestani na samiot breg na ohridskoto ezero novi od 45m2 so posebna dnevna i spalna...

Ф   пред 2 седмици - Живеалишта -   Ohrid

-- ден

Зачувај
1 Termoakumolaciona pecka/Термоакумолациона печка | Македонија, Bitola, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Termoakumolaciona pecka/Термоакумолациона печка

Продавам термоакумолациона печка,добро сочувана и е во одлична состојба (не е многу користена).Цена по договор

Ф   пред 2 седмици - Дом и семејство -   Bitola

-- ден

Зачувај
1 Masina -gradezni raboti | Македонија, Strumica, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Masina -gradezni raboti

Mala masina za nabivanje na zemjiste

Ф   пред 2 седмици - Сервиси -   Strumica

-- ден

Зачувај
2 Mal gradski avtomobil | Македонија, Strumica, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Mal gradski avtomobil

Fiat Panda-proizvedena 2005,benzin/plin, registriran do 10.21

Ф   пред 2 седмици - Автомобили -   Strumica

-- ден

Зачувај
8 Dogue De Bordeaux - Дог де Бордо | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Dogue De Bordeaux - Дог де Бордо

Прекрасни кученца од Бордо, стари 4 месеци, кои бараат нов дом. 5 момчиња и 3 девојчиња. Одлични крвни линии, родителите...

Ф   пред 2 седмици - Животни -   Skopje

-- ден

Зачувај
5 Sony STR-DE305 eksponat | Македонија, Kumanovo, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Sony STR-DE305 eksponat

Mnogu redok model koristen vo Sony prodavnica kako eksponat za prezentacija koj ne se prodava Made in France.Mnogu soc...

Ф   пред 2 седмици - Технологија -   Kumanovo

7,300 ден

Зачувај
3 MacBook Air | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
MacBook Air

Se prodava MacBook Air 13, kupen 2020 godina.

Ф   пред 2 седмици - Технологија -   Skopje

43,000 ден

Зачувај
0 Siguran zajam za sve | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Siguran zajam za sve

Pozdrav, ja sam Olek i radim za kreditnu kompaniju koja nudi do 10 milijuna eura svima u Europi, uključujući Hrvatsku, S...

Ф   пред 2 седмици - Pабота -   Skopje

900,000 ден

Зачувај
10 Se prodava Volkswagen Passat 2006 | Македонија, Крива Паланка, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodava Volkswagen Passat 2006

Passat 6 1.9 tdi 105 ks2006Servisiran2 kluchaUbavi gumiPlateno se do registracijaOdlichno sochuvanaUvezena...

Ф   пред 2 седмици - Автомобили -   Крива Паланка

-- ден

Зачувај

Дали добивате нешто за продажба или изнајмување?

Продадете ги вашите производи и услуги преку интернет БЕСПЛАТНО. Тоа е полесно отколку што мислите!
Почни сега!
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.