Вкупни огласи : 11

0 Се бараат заварувачи за работа во Петрич Бугарија | Македонија, Ново Село, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Се бараат заварувачи за работа во Петрич Бугарија

Фирмата Техно Сервиз ПВС ЕООД- Петрич има потреба од заварувачи со работно искуство и бугарски пасош за работа во с. Мар...

  пред 4 месеци - Pабота -   Ново Село

-- ден

Зачувај
0 wizz air bilet | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Wizz air bilet

Wizz air bilet termin: 26avgustSkopje-Nuremberg12:25 - 14:30od vasa strana e potrebno da napravite promena na IME i PRE...

Ф   пред 4 месеци - Pабота -   Skopje

100 ден

Зачувај
0 Zarabotuvaj na internet od doma | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Zarabotuvaj na internet od doma

ZARABOTUVAJ OD DOMA NA INTERNET Ne ti trebaat diplomi i tituli, dovolno e da imas elementarno poznavanje od Angliski i...

Ф   пред 4 месеци - Pабота -   Skopje

-- ден

Зачувај
0 Интернет маркетинг- Работа од дома | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Интернет маркетинг- Работа од дома

Бидете и вие дел од Бизнис Елитата. Илјадници македонци заработуваат онлајн секојдневно. Зошто не и вие? Скептицизмот н...

  пред 4 месеци - Pабота -   Skopje

-- ден

Зачувај
0 Zarabotuvaj od doma | Македонија, Negotino, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Zarabotuvaj od doma

Raboti i zaraboti od doma pokraj tvoite najbliski..Da,mozno e .Se sto ti treba e internet i kompjuter i zelba za rabota....

Ф   пред 4 месеци - Pабота -   Negotino

-- ден

Зачувај
0 РЕНОМИРАНИ ФАБРИКИПОБАРУВААТ РАБОТНИЦИ СО МАКЕДОНСКИ ПАСОШ ОД ДВАТА ПОЛА СО ОДЛИЧНИ УСЛОВИ И ЗАРАБОТКА | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
РЕНОМИРАНИ ФАБРИКИПОБАРУВААТ РАБОТНИЦИ СО МАКЕДОНСКИ ПАСОШ ОД ДВАТА ПО...

РЕНОМИРАНИ ФАБРИКИПОБАРУВААТ РАБОТНИЦИ СО МК ПАСОШ ОД ДВАТА ПОЛА СО ОДЛИЧНИ УСЛОВИ И ЗАРАБОТКА✔️Поволности:-Бесплатн...

  пред 5 месеци - Pабота -   Skopje

-- ден

Зачувај
0 rabota vo SLOVACKA so Mk pasos | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Rabota vo SLOVACKA so Mk pasos

### rabota vo SLOVACKA so Mk pasos ###rabota vo slovacka .. od 18 do 50 godini.vo ponuda se fabriki od tv industrija...

  пред 5 месеци - Pабота -   Skopje

-- ден

Зачувај
0 TAXI -TAKSI FIRMA DOOEL | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
TAXI -TAKSI FIRMA DOOEL

Otstapuvam ..prodavam cista DOOEL firma za taksi prevoz so 3 vozila ,i edna slobodna licenca

  пред 5 месеци - Pабота -   Skopje

-- ден

Зачувај
0 licencirani taksi vozila | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Licencirani taksi vozila

Rentam i koj saka prodavam licencirani taksi vozila ,vo odlicna sostojba ,mnogu dobro i redovno servisirani.Za podetal...

  пред 5 месеци - Pабота -   Skopje

-- ден

Зачувај
0 Slovacka vo Rabota | Македонија, Радовиш, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Slovacka vo Rabota

Словачка место Красно потребни магационери може и мажи и жени.Фирма Елиастех, можат сите пасоши. Саатница 3.2е и бесплат...

  пред 5 месеци - Pабота -   Радовиш

-- ден

Зачувај
0 RABOTA VO SLOVACKA | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
RABOTA VO SLOVACKA

☆ RABOTA VO SLOVACKA SO MK PASOS☆POAGANJE NA 03 JULI SLOBODNI 4 MESTA.Preku 10 fabriki vo gradovi Galanta. Senec.Sen...

  пред 5 месеци - Pабота -   Skopje

50,000 ден

Зачувај

Дали добивате нешто за продажба или изнајмување?

Продадете ги вашите производи и услуги преку интернет БЕСПЛАТНО. Тоа е полесно отколку што мислите!
Почни сега!
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.