Вкупни огласи : 350

0 стан во нас. Ченто | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Стан во нас. Ченто

Продавам стан во нас. Ченто, во прилично нова зграда (градба 2014 год) прв сопственик. Станот е 46 m2 со вклучена тераса...

Ф   пред 1 месец - Живеалишта -   Skopje - 11.02км

36,000 ден

Зачувај
4 ИЗДАВАМ НАМЕСТЕН СТАН ВО МИЧУРИН 90 М2 | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
ИЗДАВАМ НАМЕСТЕН СТАН ВО МИЧУРИН 90 М2

Станот е во поткровје, во доградба на стара зграда во Мичурин, блиску до зградата на општина Аеродром. Во добра состојба...

Ф   пред 1 месец - Живеалишта -   Skopje - 11.02км

16,000 ден

Зачувај
1 Продавам Apple Wireless Кeyboards - Тастатури | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Продавам Apple Wireless Кeyboards - Тастатури

Се продаваат две Аpple Wireless тастатуриПрвата e A1314. Работи на две АА батерии - 2500 денариВтората е Magic Keyboard...

Ф   пред 1 година - Технологија -   Skopje - 11.02км

-- ден

Зачувај
10 Dezinsekcija dezinfekcija deratizacija povolno evtino i za kovid 24/7 076884703 | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Dezinsekcija dezinfekcija deratizacija povolno evtino i za kovid 24/7...

DEZINSEKCIJA DEZINFEKCIJA DERATIZACIJA 076884703 070819058RESENIE I EKSEPERTI SME ZA PROBLEMITE STO GI IMATE SO VIRUSI (...

Ф   пред 1 година - Сервиси -   Skopje - 11.02км

-- ден

Зачувај
10 Unistuvanje otstrauvanje cistenje na insketi bubcaki lebraki bubasvabi stonogalki gasenici gluvci staorci virusi (i za kovid) bakterii i sl. 24/7 | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Unistuvanje otstrauvanje cistenje na insketi bubcaki lebraki bubasvabi...

DEZINSEKCIJA DEZINFEKCIJA DERATIZACIJA 076884703 070819058RESENIE I EKSEPERTI SME ZA PROBLEMITE STO GI IMATE SO VIRUSI (...

  пред 1 година - Сервиси -   Skopje - 11.02км

-- ден

Зачувај
5 Dezinsekcija dezinfekcija deratizacija 076884703 | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Dezinsekcija dezinfekcija deratizacija 076884703

DEZINSEKCIJA DEZINFEKCIJA DERATIZACIJA 076884703 070819058RESENIE I EKSEPERTI SME ZA PROBLEMITE STO GI IMATE SO VIRUSI (...

Ф   пред 1 година - Сервиси -   Skopje - 11.02км

-- ден

Зачувај
9 PRODAVAM OPEL ASTRA 700 EVRA | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
PRODAVAM OPEL ASTRA 700 EVRA

ITNO!!!! PRODAVAM OPEL ASTRA DIZEL 1997 GOD. CENA 700 EVRA. TEL. 071946002 BILJANA

Ф   пред 1 година - Автомобили -   Skopje - 11.02км

43,000 ден

Зачувај
1 Маса Domus (135x80) - НОВА | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Маса Domus (135x80) - НОВА

Продавам трпезариска маса, потполно нова, ниту еднаш неискористена, купена на 10.10.2020. Модел Domus, димензии 135×80....

Ф   пред 1 година - Дом и семејство -   Skopje - 11.02км

3,300 ден

Зачувај
0 СЕ ИЗДАВА наместен спрат од куќа, со посебен влез, КИСЕЛА ВОДА, 55м2 | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
СЕ ИЗДАВА наместен спрат од куќа, со посебен влез, КИСЕЛА ВОДА, 55м2

СЕ ИЗДАВА наместен спрат од куќа, со посебен влез, КИСЕЛА ВОДА, 55м2

Ф   пред 1 година - Живеалишта -   Skopje - 11.02км

-- ден

Зачувај
0 Судски преводи Англиски јазик (200 денари страна) | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Судски преводи Англиски јазик (200 денари страна)

Квалитетни судски преводи од англиски на македонски јазик и обратно.

Ф   пред 1 година - Сервиси -   Skopje - 11.02км

200 ден

Зачувај
0 СЕ ИЗДАВА наместен спрат од куќа, со посебен влез, КИСЕЛА ВОДА, 55м2 | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
СЕ ИЗДАВА наместен спрат од куќа, со посебен влез, КИСЕЛА ВОДА, 55м2

СЕ ИЗДАВА наместен спрат од куќа, со посебен влез, КИСЕЛА ВОДА, 55м2.

Ф   пред 1 година - Живеалишта -   Skopje - 11.02км

-- ден

Зачувај
2 ПРОДАВАМ ШЕСТОСЕД 4000 ДЕН. | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
ПРОДАВАМ ШЕСТОСЕД 4000 ДЕН.

ПРОДАВАМ ОДЛИЧНО СОЧУВАН ШЕСТОСЕД 4000 ДЕН. ТЕЛ. 070464710 ДАНИЦА

Ф   пред 1 година - Дом и семејство -   Skopje - 11.02км

4,000 ден

Зачувај

Дали добивате нешто за продажба или изнајмување?

Продадете ги вашите производи и услуги преку интернет БЕСПЛАТНО. Тоа е полесно отколку што мислите!
Почни сега!
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.