Вкупни огласи : 33

5 Prodavam avto OPEL INSIGNIA 4x4 , so najdobar odnos vlozeno-dobieno!!! | Македонија, Ohrid, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Prodavam avto OPEL INSIGNIA 4x4 , so najdobar odnos vlozeno-dobieno!!!

Prodavam OPEL INSIGNIA 4x4 COUNTRY Tourer 2.0CDTI, 195 KS,  2015, 6 stepeni  Avtomatik ( 3 stepena voznje: Spo...

Ф   пред 5 месеци - Автомобили -   Ohrid - 13.8км

-- ден

Зачувај
5 Prodavam OPEL INSIGNIA 4x4 Country Tourer 2.0CDTI | Македонија, Ohrid, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Prodavam OPEL INSIGNIA 4x4 Country Tourer 2.0CDTI

Prodavam OPEL INSIGNIA 4x4 COUNTRY Tourer 2.0CDTI, 2015, 6 stepeni  Avtomatik ( 3 stepena voznje: Sport, Konfort, N...

Ф   пред 5 месеци - Автомобили -   Ohrid - 13.8км

-- ден

Зачувај
0 Bmw 2.0dizel | Македонија, Ohrid, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Bmw 2.0dizel

Bmw 318 2.0DizelNapraen e celosen servis vo JuniMALA POTROSUVACKA Novi 4 gumi (Michelin)Sistem za prolizguvanje...

Ф   пред 5 месеци - Автомобили -   Ohrid - 13.8км

2,400 ден

Зачувај
6 PRODAVAM OPEL INSIGNIA | Македонија, Ohrid, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
PRODAVAM OPEL INSIGNIA

Prodavam OPEL INSIGNIA Country Tourer 4x4 2,0CDTI Bi-Turbo, 194 KSGumi 235/50x18"Godina 2015, kilometri 130.500, Ful...

Ф   пред 5 месеци - Автомобили -   Ohrid - 13.8км

-- ден

Зачувај
0 Продавам вселлива куќа на само 4 км од градот Охрид, во Долно Лакочереј. Цена по договор | Македонија, Ohrid, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Продавам вселлива куќа на само 4 км од градот Охрид, во Долно Лакочере...

Продавам куќа со површина од 849 м2 , од кои двор со површина од 626 м2 , под објект со површина од 81 м2 , помошен обје...

Ф   пред 6 месеци - Живеалишта -   Ohrid - 13.8км

-- ден

Зачувај
10 APARTMENTS VELA - PESTANI, OHRID | Македонија, Ohrid, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
APARTMENTS VELA - PESTANI, OHRID

Novi apartmani se izdavaat vo naselba Pestani na samiot breg na ohridskoto ezero novi od 45m2 so posebna dnevna i spalna...

Ф   пред 6 месеци - Живеалишта -   Ohrid - 13.8км

-- ден

Зачувај
0 Хотел Лебед има потреба од персонал за работа | Македонија, Ohrid, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Хотел Лебед има потреба од персонал за работа

Хотел Лебед има потреба од персонал за работа и тоа: помашничка за во кујна,келнер/ка,рецепционер/ка.Сите заинтересира...

  пред 8 месеци - Pабота -   Ohrid - 13.8км

-- ден

Зачувај
10 Apartman i dvosoban stan za izdavanje u Budvi | Македонија, Ohrid, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Apartman i dvosoban stan za izdavanje u Budvi

Apartman i dvosoban stan za izdavanje u Budvi-Dvosoban stan sa dve spavace sobe dva kupatila velikim dnevnim boravak i...

Ф   пред 8 месеци - Живеалишта -   Ohrid - 13.8км

-- ден

Зачувај
4 Lagotto romagnolo kucenca | Македонија, Ohrid, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Lagotto romagnolo kucenca

Prodavam kucenca Lagotto romagnolo so pedigre procisteni vakcinirani.Odlicno poteklo. Pametni brzo ucat poslusni  n...

Ф   пред 9 месеци - Животни -   Ohrid - 13.8км

400 ден

Зачувај
0 Барам стан под наем во Охрид од 40-60м2 | Македонија, Ohrid, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Барам стан под наем во Охрид од 40-60м2

Барам стан под наем во Охрид од 40-60м2, за период јули, август, септември/2021г.

Ф   пред 10 месеци - Живеалишта -   Ohrid - 13.8км

-- ден

Зачувај
1 SE PRODAVA KUKA VO STAR GRAD OHRID | Македонија, Ohrid, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
SE PRODAVA KUKA VO STAR GRAD OHRID

Se prodava kuka vo star grad vo Ohrid.kukata se naoga na atraktivna lokacija so pogled na ezeroto,pristanisteto i plosta...

Ф   пред 10 месеци - Живеалишта -   Ohrid - 13.8км

280,000 ден

Зачувај
0 Kupuvam stan vo Struga | Македонија, Struga, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Kupuvam stan vo Struga

Kupuvam stan vo Struga, so kvadratura do 60 m/2. kon. mob. 070/811-564.

Ф   пред 1 месец - Живеалишта -   Struga - 6.16км

25,000 ден

Зачувај

Дали добивате нешто за продажба или изнајмување?

Продадете ги вашите производи и услуги преку интернет БЕСПЛАТНО. Тоа е полесно отколку што мислите!
Почни сега!
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.