Животни

Вкупни огласи : 11

8 Dogue De Bordeaux - Дог де Бордо | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Dogue De Bordeaux - Дог де Бордо

Прекрасни кученца од Бордо, стари 4 месеци, кои бараат нов дом. 5 момчиња и 3 девојчиња. Одлични крвни линии, родителите...

Ф   пред 2 седмици - Животни -   Skopje - 5.33км

-- ден

Зачувај
4 Prodavam kucenca Maliot angliski greyhound- Whippet | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Prodavam kucenca Maliot angliski greyhound- Whippet

Ново легло на Малиот англиски Greyhound - Whippet. Две машки и една жена. Роден на 17 јуни 2021. Педигре, со хартии, пас...

Ф   пред 2 седмици - Животни -   Skopje - 5.33км

-- ден

Зачувај
5 Bigl štenci plave boje | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Bigl štenci plave boje

Na prodaju vrhunski štenci rase bigl u plavoj boji.  Svi štenci su plave boje što je retkost za biglove. Dostu...

Ф   пред 1 месец - Животни -   Skopje - 5.33км

-- ден

Зачувај
10 продаваме чистокрвни бенгалски мачиња. со целосна документација и педигре | Македонија, Сопиште, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Продаваме чистокрвни бенгалски мачиња. со целосна документација и педи...

Се работи за ретки бенгалски мачиња кои се многу скапи во дургите делови на светот, за балканот се уште поголема реткост...

Ф   пред 8 месеци - Животни -   Сопиште - 6км

22,000 ден

Зачувај
1 Se podaruva zenka pitbul | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se podaruva zenka pitbul

Se podaruva zenka pitbul cuvana vo domasni uslovi. Kuceto e staro godina dena, so pasos i zdravstvena kniska, site vakci...

Ф   пред 9 месеци - Животни -   Skopje - 5.33км

-- ден

Зачувај
6 Odgajivačnica bullmastiff-a "Home of Guardians" | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Odgajivačnica bullmastiff-a "Home of Guardians"

Odgajivačnica bullmastiff-a "Home of Guardians" nudi na prodaju vrhunsku izložbenu štenad, potomke najpoznatijih evr...

Ф   пред 1 година - Животни -   Skopje - 5.33км

-- ден

Зачувај
1 Kuce | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Kuce

Се продаваат кученца,мешанчиња џек расел со малтезер.

Ф   пред 1 година - Животни -   Skopje - 5.33км

1,500 ден

Зачувај
4 Japanska Akita (Akita-Inu) mužjak, star 7 meseci | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Japanska Akita (Akita-Inu) mužjak, star 7 meseci

Prodajem mužjaka Japanske Akite (Akita-Inu) oštenjenog 03.10,2019. godine.Očišćen od parazita, vakcinisan i revakcinis...

Ф   пред 1 година - Животни -   Skopje - 5.33км

-- ден

Зачувај
3 Продавам кученца од расата бишон фрисе | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Продавам кученца од расата бишон фрисе

Продавам кученца од расата бишон фрисе. Стари 6 недели. Може да се преземат веднаш, прочистени и вакцинирани.Идеално куч...

Ф   пред 1 година - Животни -   Skopje - 5.33км

14,000 ден

Зачувај
2 ПОДАРУВАМ МАЧЕ | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
ПОДАРУВАМ МАЧЕ

Подарувам мало женско маче, многу мило и питомо, преде на допир.

Ф   пред 1 година - Животни -   Skopje - 5.33км

-- ден

Зачувај
4 Haski | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Haski

Се продаваaт прекрасни сибирски хаски. Стари се триесет дена и сите се со сини очи. Многу весели и разиграни кученца. На...

Ф   пред 3 години - Животни -   Skopje - 5.33км

6,000 ден

Зачувај

Дали добивате нешто за продажба или изнајмување?

Продадете ги вашите производи и услуги преку интернет БЕСПЛАТНО. Тоа е полесно отколку што мислите!
Почни сега!
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.