Вкупни огласи : 7

0 Продавам куќа на само 4 км од градот Охрид поточно во Долно Лакочереј. Цена под договор | Македонија, Старо Нагоричане, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Продавам куќа на само 4 км од градот Охрид поточно во Долно Лакочереј....

Продавам куќа со површина од 849 м2 , од кои двор со површина од 626 м2 , под објект со површина од 81 м2 , помошен обје...

Ф   пред 6 месеци - Живеалишта -   Старо Нагоричане - 14.86км

-- ден

Зачувај
10 Se prodava Volkswagen Passat 2006 | Македонија, Крива Паланка, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodava Volkswagen Passat 2006

Passat 6 1.9 tdi 105 ks2006Servisiran2 kluchaUbavi gumiPlateno se do registracijaOdlichno sochuvanaUvezena...

Ф   пред 6 месеци - Автомобили -   Крива Паланка - 11.27км

-- ден

Зачувај
0 Се продава Volkswagen Polo | Македонија, Крива Паланка, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Се продава Volkswagen Polo

1.2 benzin Senzor za dozd Elektrika na stakla Aluminski bandazi Klima Air bag Abs Plateni davacki se do re...

Ф   пред 1 година - Автомобили -   Крива Паланка - 11.27км

4.90 ден

Зачувај
0 Теле телиња | Македонија, Ранковце, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Теле телиња

Се продаваат телиња

Ф   пред 1 година - Животни -   Ранковце - 0км

-- ден

Зачувај
0 Гатер пилар машина | Македонија, Probishtip, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Гатер пилар машина

Odlicna masina za pocetok na mal biznis. Cenata iznesuva 50 000 denari.

Ф   пред 1 година - Pабота -   Probishtip - 11.94км

50,000 ден

Зачувај
5 Се продава викенд куќа | Македонија, Крива Паланка, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Се продава викенд куќа

Се продава викенд куќа (легaлизирана) во с.Мождивњак - Крива Паланка, целовкупна површина од 1490 м2, со градски водовод...

Ф   пред 2 години - Живеалишта -   Крива Паланка - 11.27км

-- ден

Зачувај
0 Se prodavaat kozi za priplod | Македонија, Probishtip, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodavaat kozi za priplod

Се продаваат 11 кози,10 женски приплодни ( 3 - прво козење, 2 второ козење, 2 трето козење, 2 четврто козење) и 1 машк...

Ф   пред 2 години - Животни -   Probishtip - 11.94км

-- ден

Зачувај

Дали добивате нешто за продажба или изнајмување?

Продадете ги вашите производи и услуги преку интернет БЕСПЛАТНО. Тоа е полесно отколку што мислите!
Почни сега!
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.