Вкупни огласи : 13

0 Plac | Македонија, Bitola, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Plac

Se prodava plac na izlezot od s.Bistrica na samiot pat kon grcka granica info na 070919217 i na vibet

Ф   пред 2 месеци - Живеалишта -   Bitola - 6.5км

15,000 ден

Зачувај
1 Plac | Македонија, Bitola, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Plac

Se prodava plac 4000 m2 na izlezot od s.Bistrica BITOLA kon grcka granica na samiot pat VO INDUSTRISKATA ZONA info na 0...

Ф   пред 2 месеци - Локални настани -   Bitola - 6.5км

-- ден

Зачувај
0 RABOTA OD DOMA | Македонија, Bitola, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
RABOTA OD DOMA

Za polesno da zarabotite https://MAXNOVOST.COM/P9505

Ф   пред 2 месеци - Pабота -   Bitola - 6.5км

-- ден

Зачувај
0 Aluminski bandasi | Македонија, Bitola, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Aluminski bandasi

Aluminski bandasi za Peguet 17 mozi i so se gumi 2 se zimski laufen 205 50 17 polovni i 2 se letni Kely ista dimezija.

Ф   пред 6 месеци - Автомобили -   Bitola - 6.5км

12,000 ден

Зачувај
3 Amortizeri zadni par NOVI-Chevrolet Lacetti extra kvalitet i cena, Задни амортизери Лачети | Македонија, Bitola, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Amortizeri zadni par NOVI-Chevrolet Lacetti extra kvalitet i cena, Зад...

NOVI neotpakuvani amortizeri za Chevrolet Lacetti hatchback (koi odgovaraat i za Lacetti sedan) lev i desen... Cena extr...

Ф   пред 7 месеци - Автомобили -   Bitola - 6.5км

3,000 ден

Зачувај
4 Opel Vectra 2.0 DTI | Македонија, Bitola, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Opel Vectra 2.0 DTI

Se prodava Opel Vectra 2.0 DTIRegistrirana do 09.2019 so zelen kartonKolata e vo dobra sostojba, motorot e vo odlicn...

Ф   пред 1 година - Автомобили -   Bitola - 6.5км

105,000 ден

Зачувај
7 Reusable and Ecological Cloth Diaper | Македонија, Bitola, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Reusable and Ecological Cloth Diaper

Somos una empresa que vende pañales de tela reutilizables y ecológicos para bebés. Nuestros pañales están confeccionados...

  пред 1 година - Дом и семејство -   Bitola - 6.5км

470 ден

Зачувај
1 Original sony PS4 pro Whatsapp:+971526901924 | Македонија, Bitola, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Original sony PS4 pro Whatsapp:+971526901924

Сосема нов оригинален производ за продажба.Запечатен во кутија со комплетна опрема1 година меѓународна гаранција.К...

Ф   пред 1 година - Технологија -   Bitola - 6.5км

250 ден

Зачувај
0 Se izdava Stan vo Bitola | Македонија, Bitola, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se izdava Stan vo Bitola

Se izdava opremen stan vo centarot Na Bitola.150 e Tel .075624111

Ф   пред 1 година - Живеалишта -   Bitola - 6.5км

9,000 ден

Зачувај
6 Imam Za prodazba Kuka Vo bitola At pazar (stara carsija) | Македонија, Bitola, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Imam Za prodazba Kuka Vo bitola At pazar (stara carsija)

Imam za prodazba kuka vo Bitola At Pazar, kukata ima 5 sobi, 142 m2. Legalizirana nema hipoteka.Site davacki plateni.

  пред 1 година - Живеалишта -   Bitola - 6.5км

3,050,000 ден

Зачувај
0 Komoda | Македонија, Bitola, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Komoda

Се продава комода, во одлична состојба. Димензии: Должина 1,45 цм; Висина 92 цм; Ширина 47 цм.

Ф   пред 2 години - Дом и семејство -   Bitola - 6.5км

4,500 ден

Зачувај
4 Кујна и шпорет | Македонија, Bitola, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Кујна и шпорет

Се продава кујна, релативно нова, добро сочувана во одлична состојба. Се продава заедно со шпорет. (но може и без) Димен...

Ф   пред 2 години - Дом и семејство -   Bitola - 6.5км

200 ден

Зачувај

Дали добивате нешто за продажба или изнајмување?

Продадете ги вашите производи и услуги преку интернет БЕСПЛАТНО. Тоа е полесно отколку што мислите!
Почни сега!
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.