Вкупни огласи : 4

6 Imam Za prodazba Kuka Vo bitola At pazar (stara carsija) | Македонија, Bitola, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Imam Za prodazba Kuka Vo bitola At pazar (stara carsija)

Imam za prodazba kuka vo Bitola At Pazar, kukata ima 5 sobi, 142 m2. Legalizirana nema hipoteka.Site davacki plateni.

  пред 4 месеци - Живеалишта -   Bitola - 5.78км

3,050,000 ден

Зачувај
0 Komoda | Македонија, Bitola, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Komoda

Се продава комода, во одлична состојба. Димензии: Должина 1,45 цм; Висина 92 цм; Ширина 47 цм.

Ф   пред 4 месеци - Дом и семејство -   Bitola - 5.78км

4,500 ден

Зачувај
4 Кујна и шпорет | Македонија, Bitola, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Кујна и шпорет

Се продава кујна, релативно нова, добро сочувана во одлична состојба. Се продава заедно со шпорет. (но може и без) Димен...

Ф   пред 4 месеци - Дом и семејство -   Bitola - 5.78км

200 ден

Зачувај
5 BATERISKA BORMASINA | Македонија, Bitola, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
BATERISKA BORMASINA

Nova 12V litiumska baterija so brz polnac vo plasticen kufer germansko proizvodstvo prakam po kargo Info na tel 078 757...

  пред 5 месеци - Дом и семејство -   Bitola - 5.78км

3,000 ден

Зачувај

Дали добивате нешто за продажба или изнајмување?

Продадете ги вашите производи и услуги преку интернет БЕСПЛАТНО. Тоа е полесно отколку што мислите!
Почни сега!
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.