Вкупни огласи : 12

0 SE PRODAVA REDMI 6A | Македонија, Veles, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
SE PRODAVA REDMI 6A

Se prodava REDMI 6A telefonot e kako nov edna nedela koristen so staklo i se komplet so nego garancija i polnac za povek...

Ф   пред 1 месец - Технологија -   Veles - 8.2км

7,000 ден

Зачувај
4 Se prodava ford escord 97g | Македонија, Veles, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodava ford escord 97g

Se prodava ford escor 97g 1.6 si klima atestiran plin kompletno servisiran fordot e ekstra

Ф   пред 3 месеци - Автомобили -   Veles - 8.2км

77,000 ден

Зачувај
7 Куќа во Велес ( Варналиите ) | Македонија, Veles, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Куќа во Велес ( Варналиите )

Се продава Куќа, на улица Благој Јосмов 2, Област - Плоштад Варналии, Велес. Површина 107м2, дворно место 47м2, простор...

Ф   пред 3 месеци - Живеалишта -   Veles - 8.2км

2,379,000 ден

Зачувај
5 Se Prodava Daewoo, Makedonija | Македонија, Veles, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se Prodava Daewoo, Makedonija

1999 godina prozvedenaNema klimaElektrika na prozorciServisrana kompletnoKont tel : 078385617

Ф   пред 3 месеци - Автомобили -   Veles - 8.2км

61,000 ден

Зачувај
1 Sveza organska ARONIJA, Veles | Македонија, Veles, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Sveza organska ARONIJA, Veles

Aronija zdrava hrana

Ф   пред 4 месеци - Дом и семејство -   Veles - 8.2км

150 ден

Зачувај
0 KOMBE KIA PREGIO | Македонија, Veles, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
KOMBE KIA PREGIO

Se prodava kombe,marka KIA PREGIO.God na proizvodstvo 2002,dizel,reg.pominata do 06.06.2018.2500 kubika,bela boja.kombet...

Ф   пред 4 месеци - Автомобили -   Veles - 8.2км

-- ден

Зачувај
0 ИТНО! се продава Kogel приколка (2005г) цена по договор! | Македонија, Veles, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
ИТНО! се продава Kogel приколка (2005г) цена по договор!

Приколката е на дискови и предна осовина се дига, во добра состојба

  пред 4 месеци - Автомобили -   Veles - 8.2км

-- ден

Зачувај
0 ИТНО! се продава DAF XF 4.500 евра (2003г) | Македонија, Veles, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
ИТНО! се продава DAF XF 4.500 евра (2003г)

Итно се продава DAF XF 2003г во возна состојба.

  пред 4 месеци - Автомобили -   Veles - 8.2км

277,000 ден

Зачувај
6 Кука во Велес на 3 спрата 195м2,kuka vo veles,stanovi za prodazba vo veles,stanovi mk,prodavam stan vo skopje,stanovi vo veles | Македонија, Veles, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Кука во Велес на 3 спрата 195м2,kuka vo veles,stanovi za prodazba vo v...

Се продава кука во велес на три спрата (195м2) над автобуската стааница близу до јурија. погодна е за зивеенје на две фа...

Ф   пред 4 месеци - Живеалишта -   Veles - 8.2км

-- ден

Зачувај
4 SAPPHIRE Nitro+ Radeon RX 570 8GB ( 1year warranty) | Македонија, Veles, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
SAPPHIRE Nitro+ Radeon RX 570 8GB ( 1year warranty)

Нови неотпаковани :SAPPHIRE Nitro+ Radeon RX 570 8GB ( 1yearwarranty)Инфо : 078 / 265 - 543

  пред 5 месеци - Технологија -   Veles - 8.2км

20,750 ден

Зачувај
5 Citroen C3 1.1 benz.+plin 2010 godina, Makedonija | Македонија, Veles, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Citroen C3 1.1 benz.+plin 2010 godina, Makedonija

NOVO NA PAZAROTKOLATA E DIREKTEN NOV UVOZ OD ITALIJA I NE E STOENA PO PLACEVIPLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA I...

  пред 5 месеци - Автомобили -   Veles - 8.2км

243,500 ден

Зачувај
4 Se prodava Volkwagen GOLF 4, Makedonija | Македонија, Veles, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodava Volkwagen GOLF 4, Makedonija

Се продава голф 4 одлично сочувано сервисирано фулл опрема повеќе инфо инбокс или на телефонскиот број 071-233-246 можна...

  пред 5 месеци - Автомобили -   Veles - 8.2км

158,500 ден

Зачувај

Дали добивате нешто за продажба или изнајмување?

Продадете ги вашите производи и услуги преку интернет БЕСПЛАТНО. Тоа е полесно отколку што мислите!
Почни сега!
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.