Вкупни огласи : 180

2 ПРОДАВАМ ШЕСТОСЕД 6000 ДЕН. | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
ПРОДАВАМ ШЕСТОСЕД 6000 ДЕН.

ПРОДАВАМ ОДЛИЧНО СОЧУВАН ШЕСТОСЕД 6000 ДЕН. ТЕЛ. 070464710 ДАНИЦА

Ф   пред 1 час - Дом и семејство -   Skopje - 4.1км

6,000 ден

Зачувај
5 PRODAVAM MOBILNA KLIMA VIVAX COOL | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
PRODAVAM MOBILNA KLIMA VIVAX COOL

PRODAVAM ODLICNO SOCUVANA MOBILNA KLIMA VIVAX COOL. RABOTI ODLICNO. CENA 8000 DEN.TEL.076470410 ALEKSANDAR

Ф   пред 22 часови - Дом и семејство -   Skopje - 4.1км

8,000 ден

Зачувај
0 Се издава дуќан од 24м2 спроти Citymall | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Се издава дуќан од 24м2 спроти Citymall

Се издава дуќан од 24м2. Дуќанот се наоѓа во близина на CityMall на улица Лондонска бр.19

Ф   пред 1 седмица - Pабота -   Skopje - 4.1км

-- ден

Зачувај
5 Prodavam Kuka vo Volkovo | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Prodavam Kuka vo Volkovo

Prodavam Kuka vo Volkovo na mirna lokacija . Odma do avtobuska ,marketi . 180m2. So 600 m2 dvor Renovirana kujna dnevn...

Ф   пред 1 седмица - Живеалишта -   Skopje - 4.1км

4.40 ден

Зачувај
0 Se prodava Dacia Duster | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodava Dacia Duster

Se prodava prodava Dacia Duster 2015 euro 5 motor sostojba odlicna cena 9500 evra kontakt na telefon 071-592-495

Ф   пред 2 седмици - Автомобили -   Skopje - 4.1км

-- ден

Зачувај
3 Se izdava stan vo Aerodrom, Zeleznicka | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se izdava stan vo Aerodrom, Zeleznicka

Mal stan vednas do NEOKOM, odlicna lokacija, mali reziski trosoci, parno, lift, klima, namesten, 2 sprat, bez posebna sp...

Ф   пред 3 седмици - Живеалишта -   Skopje - 4.1км

11,000 ден

Зачувај
0 Се издава стан во Карпош 1 | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Се издава стан во Карпош 1

Комплетно реновиран опремен стан на прв кат со парно,лифт,подрум на одлична локација.Контакт 078 470 484

Ф   пред 4 седмици - Живеалишта -   Skopje - 4.1км

-- ден

Зачувај
10 Кујна комплет | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Кујна комплет

Се продава комплет блок кујна, шпорет,чешма,лавабо и бољерче.Стари се две години и одлично сочувани. Спецификациите за...

Ф   пред 1 месец - Дом и семејство -   Skopje - 4.1км

24,000 ден

Зачувај
1 Prodavam shpored na drva (Bitolski) | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Prodavam shpored na drva (Bitolski)

Prodavam shpored na drva (Bitolski).Cena: 5.500 denariKontakt tel 070 33 23 03

Ф   пред 1 месец - Дом и семејство -   Skopje - 4.1км

5,500 ден

Зачувај
1 Individualni chasovi po GERMANSKI JAZIK | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Individualni chasovi po GERMANSKI JAZIK

Diplomiran profesor po germanski jazik odrzhuva nastava/chasovi po germanski jazik za deca i vozrasni.*Individualni ch...

Ф   пред 1 месец - обука - Учење -   Skopje - 4.1км

-- ден

Зачувај
5 Prodavam Ruter FH456 / 300Mbps Wireless N Smart Router Tenda | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Prodavam Ruter FH456 / 300Mbps Wireless N Smart Router Tenda

Prodavam odlichen ruter model Tenda FH456 300Mbps Wireles skoro nov so kutija i garancija od 2godini kupen od Anhoch moz...

Ф   пред 1 месец - Технологија -   Skopje - 4.1км

-- ден

Зачувај
6 Odmaralište "Kutak" Vrnjačka Banja | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Odmaralište "Kutak" Vrnjačka Banja

Odmaralište "Kutak" Vrnjačka BanjaPoštovani prijatelji,Odmaralište „Kutak“ Vrnjačka Banja sa vama i u novoj sezoni....

Ф   пред 1 месец - Живеалишта -   Skopje - 4.1км

-- ден

Зачувај

Дали добивате нешто за продажба или изнајмување?

Продадете ги вашите производи и услуги преку интернет БЕСПЛАТНО. Тоа е полесно отколку што мислите!
Почни сега!
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.