Вкупни огласи : 17

10 Се продава Polo 1.4TDI 2000год. Регистрирано цела година 30.12.2020 | Македонија, Prilep, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Се продава Polo 1.4TDI 2000год. Регистрирано цела година 30.12.2020

Се продава Polo 1.4TDI 2000 55kw. Регистрирано Цела Година (30.12.2020). Одлична состојба, многу сочувано, одржувано и с...

Ф   пред 1 месец - Автомобили -   Prilep - 7.6км

-- ден

Зачувај
0 Se Prodava Plac vo Prilep | Македонија, Prilep, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se Prodava Plac vo Prilep

Placot se naogja na ulica: "F. Gora".Tel. 076 460 319ili075 544 663

Ф   пред 1 месец - Живеалишта -   Prilep - 7.6км

-- ден

Зачувај
0 Vektra 1.9 | Македонија, Krivogashtani, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Vektra 1.9

Vektra 1.91910 88 1202005 dekemvriSlovenska registracija 217100 kmRedovno servisiran

Ф   пред 2 месеци - Автомобили -   Krivogashtani - 8.82км

2,150 ден

Зачувај
3 Matiz daewoo Prv sopstvenik | Македонија, Prilep, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Matiz daewoo Prv sopstvenik

Prv sopstvenik so 50.000km servisiran kontakt 078447391

Ф   пред 2 месеци - Автомобили -   Prilep - 7.6км

-- ден

Зачувај
7 IMT 540 | Македонија, Prilep, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
IMT 540

Komplet traktor prikolica plugoj drlaci kontakt 078447391

Ф   пред 2 месеци - Автомобили -   Prilep - 7.6км

-- ден

Зачувај
4 Mercedes ml270cdi | Македонија, Prilep, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Mercedes ml270cdi

Registiran do juni 2020 godina 4 novi gumi nov akumulator kontakt 078447391

Ф   пред 2 месеци - Автомобили -   Prilep - 7.6км

-- ден

Зачувај
6 Najdobar vo mk | Македонија, Prilep, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Najdobar vo mk

Registiran do noemvri 2020 godina servisiran kontakt 078447391

Ф   пред 2 месеци - Автомобили -   Prilep - 7.6км

-- ден

Зачувај
0 Se prodava kuka so deloven objekt | Македонија, Prilep, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodava kuka so deloven objekt

Se prodava Kuka i deloven objekt so površina od 270m2 vo centar na gradot

Ф   пред 4 месеци - Живеалишта -   Prilep - 7.6км

-- ден

Зачувај
0 Се продава куќа со деловен објект | Македонија, Prilep, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Се продава куќа со деловен објект

Се продава куќа со деловен објект во центар на градот

Ф   пред 4 месеци - Живеалишта -   Prilep - 7.6км

-- ден

Зачувај
0 Куќа со деловен објект во центар на Прилеп | Македонија, Prilep, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Куќа со деловен објект во центар на Прилеп

Се продава куќа со деловен објект и дворно место во центарот на Прилеп со комплетна документација

Ф   пред 4 месеци - Живеалишта -   Prilep - 7.6км

-- ден

Зачувај
2 For sale Citycoco 2000w Electric Scooter Big Wheel | Македонија, Makedonski Brod, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
For sale Citycoco 2000w Electric Scooter Big Wheel

For Sale 2000W Citycoco Electric ScooterHigh quality, powerful, durable, affordable, and fast Citycoco electric scoote...

Ф   пред 5 месеци - Автомобили -   Makedonski Brod - 13.82км

16,706 ден

Зачувај
0 Продавам куќа во Прилеп | Македонија, Prilep, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Продавам куќа во Прилеп

Се продава куќа во Прилеп со 2 ката и приземје, секоја спрат има по 100 м2, уреден и веднаш вселив во одлична состојба....

Ф   пред 8 месеци - Живеалишта -   Prilep - 7.6км

-- ден

Зачувај

Дали добивате нешто за продажба или изнајмување?

Продадете ги вашите производи и услуги преку интернет БЕСПЛАТНО. Тоа е полесно отколку што мислите!
Почни сега!
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.