Вкупни огласи : 12

0 Ги барам Кнауфер и Молер да работат во Хрватска | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Ги барам Кнауфер и Молер да работат во Хрватска

Tražim Knauffer i Moller koji će raditi u Hrvatskoj. Sati do 8 €, stan, hrana i prijevoz plaćeni, zaposlenje i prijava....

  пред 1 седмица - Pабота -   Skopje - 7.82км

100,000 ден

Зачувај
0 vodoinstalaterski uslugi | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Vodoinstalaterski uslugi

Vodoinstalaterski uslugi

Ф   пред 4 месеци - Pабота -   Skopje - 7.82км

-- ден

Зачувај
0 хаусмајстор | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Хаусмајстор

Отворени се повеќе работни места за хаусмајстори од повеќе области и тоа: (електрика,машинство,браварство,одржување на к...

  пред 6 месеци - Pабота -   Skopje - 7.82км

-- ден

Зачувај
0 ДПТУ “РЕПТИЛ’’ ДООЕЛ има потреба од нови вработени за работната позиција:Продавач/ка | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
ДПТУ “РЕПТИЛ’’ ДООЕЛ има потреба од нови вработени за работната позици...

ДПТУ “РЕПТИЛ’’ ДООЕЛ има потреба од новивработени за работната позиција:Продавач/ка:* ССС средно образование;*со...

  пред 8 месеци - Pабота -   Skopje - 7.82км

-- ден

Зачувај
0 wizz air bilet | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Wizz air bilet

Wizz air bilet termin: 26avgustSkopje-Nuremberg12:25 - 14:30od vasa strana e potrebno da napravite promena na IME i PRE...

Ф   пред 1 година - Pабота -   Skopje - 7.82км

100 ден

Зачувај
0 Zarabotuvaj na internet od doma | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Zarabotuvaj na internet od doma

ZARABOTUVAJ OD DOMA NA INTERNET Ne ti trebaat diplomi i tituli, dovolno e da imas elementarno poznavanje od Angliski i...

Ф   пред 1 година - Pабота -   Skopje - 7.82км

-- ден

Зачувај
0 Интернет маркетинг- Работа од дома | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Интернет маркетинг- Работа од дома

Бидете и вие дел од Бизнис Елитата. Илјадници македонци заработуваат онлајн секојдневно. Зошто не и вие? Скептицизмот н...

  пред 1 година - Pабота -   Skopje - 7.82км

-- ден

Зачувај
0 РЕНОМИРАНИ ФАБРИКИПОБАРУВААТ РАБОТНИЦИ СО МАКЕДОНСКИ ПАСОШ ОД ДВАТА ПОЛА СО ОДЛИЧНИ УСЛОВИ И ЗАРАБОТКА | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
РЕНОМИРАНИ ФАБРИКИПОБАРУВААТ РАБОТНИЦИ СО МАКЕДОНСКИ ПАСОШ ОД ДВАТА ПО...

РЕНОМИРАНИ ФАБРИКИПОБАРУВААТ РАБОТНИЦИ СО МК ПАСОШ ОД ДВАТА ПОЛА СО ОДЛИЧНИ УСЛОВИ И ЗАРАБОТКА✔️Поволности:-Бесплатн...

  пред 1 година - Pабота -   Skopje - 7.82км

-- ден

Зачувај
0 rabota vo SLOVACKA so Mk pasos, rabota vo slovacka so makedonski pasos | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Rabota vo SLOVACKA so Mk pasos, rabota vo slovacka so makedonski pasos

### rabota vo SLOVACKA so Mk pasos ###rabota vo slovacka .. od 18 do 50 godini.vo ponuda se fabriki od tv industrija...

  пред 1 година - Pабота -   Skopje - 7.82км

-- ден

Зачувај
0 TAXI -TAKSI FIRMA DOOEL | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
TAXI -TAKSI FIRMA DOOEL

Otstapuvam ..prodavam cista DOOEL firma za taksi prevoz so 3 vozila ,i edna slobodna licenca

  пред 1 година - Pабота -   Skopje - 7.82км

-- ден

Зачувај
0 licencirani taksi vozila | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Licencirani taksi vozila

Rentam i koj saka prodavam licencirani taksi vozila ,vo odlicna sostojba ,mnogu dobro i redovno servisirani.Za podetal...

  пред 1 година - Pабота -   Skopje - 7.82км

-- ден

Зачувај
0 rabota vo slovacka so makedonski pasos | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Rabota vo slovacka so makedonski pasos

☆ RABOTA VO SLOVACKA SO MK PASOS☆POAGANJE NA 03 JULI SLOBODNI 4 MESTA.Preku 10 fabriki vo gradovi Galanta. Senec.Sen...

  пред 1 година - Pабота -   Skopje - 7.82км

50,000 ден

Зачувај

Дали добивате нешто за продажба или изнајмување?

Продадете ги вашите производи и услуги преку интернет БЕСПЛАТНО. Тоа е полесно отколку што мислите!
Почни сега!
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.