Вкупни огласи : 46

0 Se prodava Polo 1.4 tdi registrirano do Juni | Македонија, Shtip, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodava Polo 1.4 tdi registrirano do Juni

Polo 2000 g registrirano do Juni 

Ф   пред 2 месеци - Автомобили -   Shtip - 9.94км

-- ден

Зачувај
0 Издавање на стан под наем | Македонија, Kochani, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Издавање на стан под наем

Се издава наместен стан од 50 м2 во строг центар на КочаниЦена по договорИнформации на телефон  077685486

Ф   пред 3 месеци - Живеалишта -   Kochani - 7.06км

-- ден

Зачувај
0 Se Prodava Plac Vo Industrski Del - Kocani | Македонија, Kochani, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se Prodava Plac Vo Industrski Del - Kocani

Plac od 1163m2 so dozvola za objekt od 600m2.Lociran vo industriska zona - Kocani.

Ф   пред 5 месеци - Живеалишта -   Kochani - 7.06км

-- ден

Зачувај
6 Mercedes E200 BlueEfficiency Avantgarde 2011 | Македонија, Shtip, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Mercedes E200 BlueEfficiency Avantgarde 2011

- Mercedes E200 BlueEfficiency AvantgardeNAJVISOKO NIVO NA OPREMA- 100kw (136ps) , 7G Tronic- Start/Stop system- NAVI/DV...

Ф   пред 10 месеци - Автомобили -   Shtip - 9.94км

-- ден

Зачувај
5 Audi A5 Sportback 2.0 TDI 170hp 2010 | Македонија, Shtip, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Audi A5 Sportback 2.0 TDI 170hp 2010

Ф   пред 10 месеци - Автомобили -   Shtip - 9.94км

-- ден

Зачувај
6 Peralna Indesit IWSD60851 delovi | Македонија, Shtip, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Peralna Indesit IWSD60851 delovi

Indesit model IWSD60851 2014g. rezervni delovi polovni

Ф   пред 10 месеци - Дом и семејство -   Shtip - 9.94км

-- ден

Зачувај
2 Masini,hilti,sekako vid na gradezni | Македонија, Kochani, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Masini,hilti,sekako vid na gradezni

Profesionalni

Ф   пред 10 месеци - Технологија -   Kochani - 7.06км

-- ден

Зачувај
2 POWERBANK 5000mAh | Македонија, Vinica, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
POWERBANK 5000mAh

Prodavam POWERBANK 5000mAh moze da se polni na sonceva energija i da se koristi kako led lamba

Ф   пред 1 година - Технологија -   Vinica - 11.33км

1 ден

Зачувај
1 Se prodavaat dve kucenca (pinc) | Македонија, Kochani, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodavaat dve kucenca (pinc)

Se prodavaat dve kucenca (pinc). Cena po dogovor. Lice za kontakt Koce070/ 926-730

Ф   пред 1 година - Животни -   Kochani - 7.06км

-- ден

Зачувај
0 Гатер пилар машина | Македонија, Probishtip, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Гатер пилар машина

Odlicna masina za pocetok na mal biznis. Cenata iznesuva 50 000 denari.

Ф   пред 1 година - Pабота -   Probishtip - 10.73км

50,000 ден

Зачувај
10 VW GOLF VI 2.0 TDI Trendline 81 KW – 110 KS 2009 Godina | Македонија, Shtip, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
VW GOLF VI 2.0 TDI Trendline 81 KW – 110 KS 2009 Godina

VW GOLF VI 2.0 TDI TrendlineПРОИЗВЕДЕНО 2009 ГОДИНАЗАФАТНИНА 1968 СМ3СИЛА НА МОТОР 81 KW – 110 KSГОРИВО: ДИЗЕЛ...

  пред 1 година - Автомобили -   Shtip - 9.94км

1 ден

Зачувај
0 Komplet mebel | Македонија, Shtip, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Komplet mebel

Se prodava mnogu povolno ne mnogu koristen komplet od trosed,dvosed i fotelja ,so moznost site se otvarat za spienje.za...

Ф   пред 1 година - Дом и семејство -   Shtip - 9.94км

-- ден

Зачувај

Дали добивате нешто за продажба или изнајмување?

Продадете ги вашите производи и услуги преку интернет БЕСПЛАТНО. Тоа е полесно отколку што мислите!
Почни сега!
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.