Вкупни огласи : 12

2 Baotian 2017 50cc pod garancija. | Македонија, Strumica, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Baotian 2017 50cc pod garancija.

Motorot e vo top sostojba..Ima gianneli izudv 50cc 2017 pod garancija e seuste do 3800km.

Ф   пред 4 месеци - Автомобили -   Strumica - 4.38км

44,000 ден

Зачувај
0 Се бараат заварувачи за работа во Петрич Бугарија | Македонија, Ново Село, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Се бараат заварувачи за работа во Петрич Бугарија

Фирмата Техно Сервиз ПВС ЕООД- Петрич има потреба од заварувачи со работно искуство и бугарски пасош за работа во с. Мар...

  пред 4 месеци - Pабота -   Ново Село - 8.15км

-- ден

Зачувај
0 Se prodava Bmw 320d | Македонија, Strumica, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodava Bmw 320d

Bmw 320d mnogu socuvano sekoe kopce rabote klimatronik koza cd asp abs id

Ф   пред 4 месеци - Автомобили -   Strumica - 4.38км

2,650 ден

Зачувај
8 Asus Laptop | Македонија, Strumica, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Asus Laptop

Se prodava Asus laptop.Laptopot e vo odlicna sostojba, se si raboti odlicno samo sto ne drzi baterija. (treba da se sm...

Ф   пред 4 месеци - Технологија -   Strumica - 4.38км

14,000 ден

Зачувај
4 GPS NAVIGACI 7 INCHI | Македонија, Strumica, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
GPS NAVIGACI 7 INCHI

Вграден софтвер: iGO2018 со камионски и стандардни мапи во 2во1*7 инчен LCD екран со CAPACITIVE Touchscreen* 8GB внатреш...

  пред 5 месеци - Технологија -   Strumica - 4.38км

4,700 ден

Зачувај
5 Se prodava opel astra 1.4 | Македонија, Strumica, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodava opel astra 1.4

Se prodava opel astra 1.4 mono injeksion pali vozi bez nitu edna mana predni gumi novi nov aklumator servisiran se ni da...

  пред 5 месеци - Автомобили -   Strumica - 4.38км

48,800 ден

Зачувај
5 Samsung Galaxy S7 edge | Македонија, Strumica, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Samsung Galaxy S7 edge

S7 EDGE Full pack nema nitu edna grebnatinka 2 maski odat so nego - 077 808 932

  пред 5 месеци - Технологија -   Strumica - 4.38км

1 ден

Зачувај
7 TRUVA 250 SAMO ZA MERAKLII | Македонија, Strumica, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
TRUVA 250 SAMO ZA MERAKLII

SAMO ZA LETNITE GORESTINI -POVELETE se prodava nesto retko ubav zacuvan paze i odrzuvan motor, garaziran so prekrasni pe...

  пред 5 месеци - Автомобили -   Strumica - 4.38км

1 ден

Зачувај
1 The Marshall & The Mister Spiros | Македонија, Valandovo, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
The Marshall & The Mister Spiros

Четврток вечер токму на Петровден празник на градот ке има голем музички земјотрес епицентарот ке биде Базенот а според...

Ф   пред 5 месеци - Локални настани -   Valandovo - 12.17км

-- ден

Зачувај
5 AUDI A6 3.0TDI quattro S-LINE 2005god MAKSIMALNO CUVANO NOV UVOZ FRANCE 071 980 164 | Македонија, Strumica, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
AUDI A6 3.0TDI quattro S-LINE 2005god MAKSIMALNO CUVANO NOV UVOZ FRANC...

AUDI A6 3.0TDI quattro S-LINE MAKSIMALNO CUVANAUVOZ FRANCEPOSEDUVA FULL OPREMAVOZILOTO SE GLEDA NA SAMITE SLIKIM...

  пред 5 месеци - Автомобили -   Strumica - 4.38км

1 ден

Зачувај
5 Se prodava Mercedes E 220Cdi | Македонија, Strumica, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodava Mercedes E 220Cdi

Se prodava Mercedes E 220Cdi 150 ks. Donesen od Germanija. 2004 godina. So realni 214 000 km. Novi 4 gumi Sava M+S so 17...

  пред 5 месеци - Автомобили -   Strumica - 4.38км

1 ден

Зачувај
5 АКЦИЈА НА МОТОКУЛТИВАТОР NP100FCZ | Македонија, Strumica, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
АКЦИЈА НА МОТОКУЛТИВАТОР NP100FCZ

НОВО НОВО !!! НИ ПРИСТИГНА НАЈПОПУЛАРНИОТ OKAY Мотокултиватор со Дизел мотор !!Намалување од 800€ на неверојатни 599€!...

  пред 5 месеци - Дом и семејство -   Strumica - 4.38км

36,000 ден

Зачувај

Дали добивате нешто за продажба или изнајмување?

Продадете ги вашите производи и услуги преку интернет БЕСПЛАТНО. Тоа е полесно отколку што мислите!
Почни сега!
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.