Вкупни огласи : 133

0 STAN VO FLATIRON ADORA | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
STAN VO FLATIRON ADORA

Se prodava stan vo Flatiron Adora 69 m2,poseduva dnevna,dve spalni,2 terasi,2 banji,polunamesten na 2 kat pogoden za ziv...

Ф   пред 3 месеци - Живеалишта -   Skopje - 2.5км

-- ден

Зачувај
0 Se prodava stan vo Reonski Centar Aerodrom | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodava stan vo Reonski Centar Aerodrom

Se prodava stan 84 m2 na prvi kat,pozadi trgovskiot LISA poseduva dnevna,dve spani,dve terasi,2 banji.Vo neporedba blizi...

Ф   пред 3 месеци - Живеалишта -   Skopje - 2.5км

-- ден

Зачувај
0 prodazba na reno 19 | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Prodazba na reno 19

Reno 19 ne registrirano bez akomulator

Ф   пред 4 месеци - Автомобили -   Skopje - 2.5км

-- ден

Зачувај
0 Простор на партизанска спроти City Moll. | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Простор на партизанска спроти City Moll.

Простор на партизанска спроти City Moll. тел. 075677511Се издава простор од 42m2 на атрактивна локаија на ул.Партизанс...

Ф   пред 4 месеци - Живеалишта -   Skopje - 2.5км

-- ден

Зачувај
5 PRODAVAM BMW Z3 KABRIOLET | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
PRODAVAM BMW Z3 KABRIOLET

PRODAVAM BMW Z3 KABRIOLET, 2.2i BENZIN, 170 KS, 2001 GOD. SO POMINATI 270.000 KM, SO SERVISNA KNISKA, UVEZENO OD SVAJCAR...

Ф   пред 4 месеци - Автомобили -   Skopje - 2.5км

524,000 ден

Зачувај
4 Продавам сет за ТВ и плакар | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Продавам сет за ТВ и плакар

Продавам одлично сочуван сет за ТВ и плакар. Сетот за ТВ во мојот стан е раздвоен на три елементи, но Вие можете да си г...

Ф   пред 4 месеци - Дом и семејство -   Skopje - 2.5км

9,000 ден

Зачувај
0 Polovni delovi | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Polovni delovi

Prodazba na polovni delovi za golf 3,yugo,mitsibushi,reno i passat B3 povekje info na tel

Ф   пред 5 месеци - Автомобили -   Skopje - 2.5км

-- ден

Зачувај
1 Opel Astra | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Opel Astra

Se prodava opel astra 1.6 benzin-plin registrirana do kraj na 2019 pali vozi,solidno socuvana cena 850evra povekje info...

Ф   пред 5 месеци - Автомобили -   Skopje - 2.5км

-- ден

Зачувај
0 vodoinstalaterski uslugi | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Vodoinstalaterski uslugi

Vodoinstalaterski uslugi

Ф   пред 5 месеци - Pабота -   Skopje - 2.5км

-- ден

Зачувај
1 prodazba na reno 19 | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Prodazba na reno 19

Neregistrirana bez akomulator

Ф   пред 5 месеци - Автомобили -   Skopje - 2.5км

-- ден

Зачувај
10 IZDAVAM STAN 70M2 NA UL.VODNJANSKA | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
IZDAVAM STAN 70M2 NA UL.VODNJANSKA

SE IZDAVA STAN 70M2 NA UL.VODNJANSKA DO O.U.KOCO RACIN. STANOT E NA POTKROVJE, KOMPLETNO NAMESTEN, SO PARNO I LIFT. VSEL...

Ф   пред 5 месеци - Живеалишта -   Skopje - 2.5км

15,000 ден

Зачувај
1 СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ЧАИР-ГАЗИ БАБА | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ЧАИР-ГАЗИ БАБА

ВО ГАЗИ БАБА НАД ОУ.ЛИРИЈА ВО ВТОРИОТ РЕД ОД ПЛАНСКИТЕ КУЌИ,ЛЕПЕНКА ОД ЕДНА СТРАНА , СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ОД 243М2 И ПРИЗЕМЈЕ...

  пред 5 месеци - Живеалишта -   Skopje - 2.5км

-- ден

Зачувај

Дали добивате нешто за продажба или изнајмување?

Продадете ги вашите производи и услуги преку интернет БЕСПЛАТНО. Тоа е полесно отколку што мислите!
Почни сега!
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.