Вкупни огласи : 296

0 Se prodava taksi vozilo za zainteresirani taksisti | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodava taksi vozilo za zainteresirani taksisti

Odlicno socuvano i ispravno taksi vozilo reno laguna 1.9 cdi za zainteresirani taksisti za rabota , moze i zamena za pom...

Ф   пред 3 денови - Автомобили -   Skopje - 1.39км

200,000 ден

Зачувај
1 Se prodava stan na prvi kat Novo lisice na pocetok, cetvorosoben | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodava stan na prvi kat Novo lisice na pocetok, cetvorosoben

Na prvi kat od 4 ,se prodava cetvorosoben stan 119m2 i 4m2 podrum, so dve vlezni vrati-blindor,stanot e deliv,3 spalni s...

Ф   пред 3 седмици - Живеалишта -   Skopje - 1.39км

107,000 ден

Зачувај
1 Се продава четворособен стан ,почеток на Ново Лисиче | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Се продава четворособен стан ,почеток на Ново Лисиче

На први кат,во ниска зграда,се продава 119м2 плус 4м2 подрум,3 спални ,гардеробер ,2 бањи и тоалет,три тераси,една затво...

Ф   пред 3 седмици - Живеалишта -   Skopje - 1.39км

107,000 ден

Зачувај
4 Garnitura | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Garnitura

Trosed dvosed fotelja. Zacuvani se od mebel vi kupeni. Cenata ne e fiksna

Ф   пред 3 седмици - Дом и семејство -   Skopje - 1.39км

18,000 ден

Зачувај
8 Toyota RAV4 1.8 16v VVT-i 2WD Edinstven vo mk | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Toyota RAV4 1.8 16v VVT-i 2WD Edinstven vo mk

SE PRODAVA.Toyota RAV4 1.8 16v VVT-i 2WD UNIKAT GARAZIRANA 100/ posto odrzuvana za merak od penzioner socuvan extra za p...

Ф   пред 3 седмици - Автомобили -   Skopje - 1.39км

-- ден

Зачувај
5 Продавам Фиат Брава | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Продавам Фиат Брава

Произведена 2000 година. Регистрирана до мај 2021 година, редовно серивисирана со поминати 160.000 километри. Има нови г...

Ф   пред 1 месец - Автомобили -   Skopje - 1.39км

37,000 ден

Зачувај
2 Yugo 45 so ates plin | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Yugo 45 so ates plin

Kolata registrina do 06  mes 2021 god pali vozi kontakt tel 072217922

Ф   пред 1 месец - Автомобили -   Skopje - 1.39км

20,000 ден

Зачувај
0 стан во нас. Ченто | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Стан во нас. Ченто

Продавам стан во нас. Ченто, во прилично нова зграда (градба 2014 год) прв сопственик. Станот е 46 m2 со вклучена тераса...

Ф   пред 1 месец - Живеалишта -   Skopje - 1.39км

36,000 ден

Зачувај
4 ИЗДАВАМ НАМЕСТЕН СТАН ВО МИЧУРИН 90 М2 | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
ИЗДАВАМ НАМЕСТЕН СТАН ВО МИЧУРИН 90 М2

Станот е во поткровје, во доградба на стара зграда во Мичурин, блиску до зградата на општина Аеродром. Во добра состојба...

Ф   пред 1 месец - Живеалишта -   Skopje - 1.39км

16,000 ден

Зачувај
1 Продавам Apple Wireless Кeyboards - Тастатури | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Продавам Apple Wireless Кeyboards - Тастатури

Се продаваат две Аpple Wireless тастатуриПрвата e A1314. Работи на две АА батерии - 2500 денариВтората е Magic Keyboard...

Ф   пред 1 месец - Технологија -   Skopje - 1.39км

-- ден

Зачувај
10 Dezinsekcija dezinfekcija deratizacija povolno evtino i za kovid 24/7 076884703 | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Dezinsekcija dezinfekcija deratizacija povolno evtino i za kovid 24/7...

DEZINSEKCIJA DEZINFEKCIJA DERATIZACIJA 076884703 070819058RESENIE I EKSEPERTI SME ZA PROBLEMITE STO GI IMATE SO VIRUSI (...

Ф   пред 1 месец - Сервиси -   Skopje - 1.39км

-- ден

Зачувај
10 Unistuvanje otstrauvanje cistenje na insketi bubcaki lebraki bubasvabi stonogalki gasenici gluvci staorci virusi (i za kovid) bakterii i sl. 24/7 | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Unistuvanje otstrauvanje cistenje na insketi bubcaki lebraki bubasvabi...

DEZINSEKCIJA DEZINFEKCIJA DERATIZACIJA 076884703 070819058RESENIE I EKSEPERTI SME ZA PROBLEMITE STO GI IMATE SO VIRUSI (...

  пред 1 месец - Сервиси -   Skopje - 1.39км

-- ден

Зачувај

Дали добивате нешто за продажба или изнајмување?

Продадете ги вашите производи и услуги преку интернет БЕСПЛАТНО. Тоа е полесно отколку што мислите!
Почни сега!
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.