Вкупни огласи : 323

0 izdavam dvosoben namesten stan vo Taftalidze Skopje | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Izdavam dvosoben namesten stan vo Taftalidze Skopje

Izdavam dvosoben namesten stan za 1-2 osobi za podolgo,ruska zgrada,Taftalidze,ima parno parking,golem balkon odlicna lo...

Ф   пред 6 денови - Живеалишта -   Skopje - 4.93км

11,500 ден

Зачувај
1 GeForce RTX 3070 Graphic Card | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
GeForce RTX 3070 Graphic Card

Novi GeForce RTX 3070 Graphic Card,Skype: authentic.stuffz

Ф   пред 1 седмица - Технологија -   Skopje - 4.93км

25,000 ден

Зачувај
3 продавам маса со 6 столици | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Продавам маса со 6 столици

Продавам маса со 6 столици, добро сочувана,  и шестосед. истите можат да се видат во населба Волково.цена по догово...

Ф   пред 2 седмици - Дом и семејство -   Skopje - 4.93км

5 ден

Зачувај
4 Se izdava opremen stan | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se izdava opremen stan

Se izdava opremen stan 40 m2 vo Kapistec kaj Zebra,3 kat so lift i parno.Pogoden za samci i studenti

Ф   пред 2 седмици - Живеалишта -   Skopje - 4.93км

11,000 ден

Зачувај
4 Se izdava stan | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se izdava stan

Se izdava opremen stan na top lokacija vo Kapistec kaj Zebra,beli zgradi 3 kat do lift i parno .Pogoden za samci ili stu...

Ф   пред 2 седмици - Живеалишта -   Skopje - 4.93км

1 ден

Зачувај
4 Se izdava opremen stan | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se izdava opremen stan

Se izdava opremen stan 40 m2 na top lokacija vo Kapistec kaj Zebra-beli zgradi,3 kat so lift i gradsko parno.Ima dnevna...

Ф   пред 3 седмици - Живеалишта -   Skopje - 4.93км

-- ден

Зачувај
0 Prodazba na detska soba | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Prodazba na detska soba

Prodavam komplet detska soba dobro socuvana, dimenziite na elementite se napisani na fotografiite, krevetot e bez dusek...

Ф   пред 3 седмици - Дом и семејство -   Skopje - 4.93км

20 ден

Зачувај
0 Prodavam termo pecka CER 6 kw | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Prodavam termo pecka CER 6 kw

Prodavam termo pecka CER 6 kw, koristena samo 1 godina. Kompletno ispravna,bez korozii i ostetuvanje. Po renoviranje e s...

Ф   пред 4 седмици - Дом и семејство -   Skopje - 4.93км

4 ден

Зачувај
3 Se prodava Ford Fusion | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodava Ford Fusion

Se prodava Ford Fusion 1.4 TDCI ne e uvezuvan 

Ф   пред 1 месец - Автомобили -   Skopje - 4.93км

-- ден

Зачувај
4 ПРОДАВАМ LADA 110 | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
ПРОДАВАМ LADA 110

ПРОДАВАМ LADA 110, произведена 2000 год. поминати 89.000 км, бензинец, во одлична состојба, моторзачуван, редовно серви...

Ф   пред 1 месец - Автомобили -   Skopje - 4.93км

-- ден

Зачувај
4 ПРОДАВАМ LADA 110 | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
ПРОДАВАМ LADA 110

ПРОДАВАМ LADA 110, произведена 2000 год. поминати 89.000 км, бензинец, во одлична состојба, мотор зачуван, редовно серви...

Ф   пред 1 месец - Автомобили -   Skopje - 4.93км

-- ден

Зачувај
2 Opel Corsa 2005 1.0 | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Opel Corsa 2005 1.0

Opel Corsa 20051.0 Benzin Plinmala potrosnja

Ф   пред 1 месец - Автомобили -   Skopje - 4.93км

132,000 ден

Зачувај

Дали добивате нешто за продажба или изнајмување?

Продадете ги вашите производи и услуги преку интернет БЕСПЛАТНО. Тоа е полесно отколку што мислите!
Почни сега!
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.