Вкупни огласи : 350

0 Продавам куќа во Црниче | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Продавам куќа во Црниче

Продавам стара куќа во Црниче

Ф   пред 3 месеци - Живеалишта -   Skopje - 5.33км

11,000,000 ден

Зачувај
0 Izdavam dvosoben namesten stan vo Taftalidze,ruska zgrada | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Izdavam dvosoben namesten stan vo Taftalidze,ruska zgrada

Izdavam dvosoben namesten stan vo Taftalidze,ruska zgrada,cena po dogovor,sliki na baranje na WhatsApp i Viber. Ima parn...

Ф   пред 3 месеци - Живеалишта -   Skopje - 5.33км

-- ден

Зачувај
10 Kuca na prodaju, Veternik, Veternicka rampa | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Kuca na prodaju, Veternik, Veternicka rampa

Prodajem kucu u jako lepom delu Veternika, ukupne stambene povrsine 350 m2 podeljen u tri etaze. Svaka etaza ima svoj ul...

Ф   пред 4 месеци - Живеалишта -   Skopje - 5.33км

2,942,856 ден

Зачувај
8 Издавам стан | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Издавам стан

Izdavam stan kaj Remedika (vednaš do šumata), tri spalni , dnevna,trpezaria,dva toaleta so tuševi, kujna, špaiz, ostava,...

Ф   пред 4 месеци - Живеалишта -   Skopje - 5.33км

-- ден

Зачувај
4 Se prodava stan vo Cair ul Pavle Ilic 13/1-9 | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodava stan vo Cair ul Pavle Ilic 13/1-9

Se prodava stan vo Skopje,naselba CAIR.Stanot ne e renoviran.Ima golema terasa,pozicija istok-zapad.Na vtori sprat.Ima i...

Ф   пред 5 месеци - Живеалишта -   Skopje - 5.33км

100 ден

Зачувај
0 izdavam dvosoben namesten stan vo Taftalidze Skopje | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Izdavam dvosoben namesten stan vo Taftalidze Skopje

Izdavam dvosoben namesten stan vo ruska zgrada vo Taftalidze,na prv kat,ima parno ,parking i odlicna lokacija.Informacii...

Ф   пред 5 месеци - Живеалишта -   Skopje - 5.33км

-- ден

Зачувај
0 izdavam dvosoben namesten stan vo Taftalidze Skopje | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Izdavam dvosoben namesten stan vo Taftalidze Skopje

Izdavam dvosoben namesten stan vo Taftalidze1,ruska zgrada,prv kat,ma parno i parking. informacii na 070465269

Ф   пред 5 месеци - Живеалишта -   Skopje - 5.33км

-- ден

Зачувај
2 Барака во Драчево | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Барака во Драчево

Продавам барака во Драчево. Контакт телефон 075 257 797

Ф   пред 5 месеци - Живеалишта -   Skopje - 5.33км

-- ден

Зачувај
10 Trosoben stan vo Skopje Centar / Debar Maalo | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Trosoben stan vo Skopje Centar / Debar Maalo

Se prodava preubav stan na odlicna lokacija vo Skopje Centar / Debar Maalo61 m2, trosoben, renoviran, uredno namesten,...

Ф   пред 5 месеци - Живеалишта -   Skopje - 5.33км

74,900 ден

Зачувај
4 SONAX - ЧИСТАЧ НА АВТО КЛИМА (ПРОБИОТСКИ) | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
SONAX - ЧИСТАЧ НА АВТО КЛИМА (ПРОБИОТСКИ)

Симбиотик брзо и лесно ви обезбедува долготрајна хигиена во воздухот во вашиот автомобил. Ги елиминира непријатните мири...

Ф   пред 5 месеци - Сервиси -   Skopje - 5.33км

350 ден

Зачувај
2 Продавам | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Продавам

Продавам вреќи за спиење и касели за алишта.

Ф   пред 6 месеци - Дом и семејство -   Skopje - 5.33км

-- ден

Зачувај
0 izdavam dvosoben namesten stan vo Taftalidze ruska zgrada | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Izdavam dvosoben namesten stan vo Taftalidze ruska zgrada

Izdavam dvosoben namesten stan vo Taftalidze,ruska zgrada,za 1 do 2 osobi,za podolgo,ima parno i parking.Sliki na baranj...

Ф   пред 6 месеци - Живеалишта -   Skopje - 5.33км

11,500 ден

Зачувај

Дали добивате нешто за продажба или изнајмување?

Продадете ги вашите производи и услуги преку интернет БЕСПЛАТНО. Тоа е полесно отколку што мислите!
Почни сега!
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.