Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Се продава Volkswagen Polo Физичко лице

пред 7 месеци Автомобили - Мал автомобил  Крива Паланка

4.90 ден

  • Се продава Volkswagen Polo | Крива Паланка, zaprodazba.mk
Локација: Крива Паланка
Цена: 4.90 ден

1.2 benzin

Senzor za dozd

Elektrika na stakla

Aluminski bandazi

Klima

Air bag

Abs

Plateni davacki se do registracija

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Volkswagen
Автомобил модел Polo
Гориво бензин
Година 2010
Менувач Рачен

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.