Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

PRODAVAM GLISER ELAN GT 402 Физичко лице

пред 8 месеци Автомобили - Друго  Struga
Локација: Struga
Цена: 204,000 ден

Se prodava GLISER (camec) ELAN GT402. Dolzina 4m, sirina 1.70m, so motor EVINRUDE 40ks. Mnogu malku vozen (20 dena vo sezona), so prikolka, tenda, nov volan kupen 150e, sirena so razglas. Redovno servisiran, napraven servis pred eden mesec, so promeneto ulje vo menjac, svekjici, elektronika i se sto e potrebno za bezprekorno funkcioniranje.Bez nikakvo vlozuvanje od strana na kupuvacot. Gliserot se naoga vo Struga, moze da se vidi i proba vo bilo koe vreme. CENA 3.300 evra. Tel. 077/964-015 Aleksandar.

Ознаки:

struga GLISER

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.