Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Prodavam Ruter FH456 / 300Mbps Wireless N Smart Router Tenda Физичко лице

пред 10 месеци Технологија - Делови за Компјутери и додатоци  Skopje

-- ден

  • Prodavam Ruter FH456 / 300Mbps Wireless N Smart Router Tenda | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Prodavam Ruter FH456 / 300Mbps Wireless N Smart Router Tenda | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Prodavam Ruter FH456 / 300Mbps Wireless N Smart Router Tenda | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Prodavam Ruter FH456 / 300Mbps Wireless N Smart Router Tenda | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Prodavam Ruter FH456 / 300Mbps Wireless N Smart Router Tenda | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: -- ден По договор

Prodavam odlichen ruter model Tenda FH456 300Mbps Wireles skoro nov so kutija i garancija od 2godini kupen od Anhoch moze da se vidi i proba. Slikite kazvaat se!

piste mi na Viber 070300926 ili javete se. Riste

Povekje info na sledniov link:

https://www.tendacn.com/en/product/fh456.html

FH456 / Router / 300Mbps Wireless N Smart Router Tenda FH456 802.11n High-Power WiFi Router is our salute to the medium and large size house. 4x5dBi high-performance omni-directional external antennas and amplifier technology ensure fast, stable and wide range WiFi signal up to 300Mbps and whole-home coverage for your ultimate surfing fun. The considerate timer management realizes turn on/off your router automatically, non-hassle installation, bandwidth control and WiFi security designs all are for your smart and fashionable networking life.

Дополнителни детали

Статус Се користи

Ознаки:

oglasi

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.