Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Seat Ibiza Физичко лице

пред 2 месеци Автомобили - Друго  Skopje

2,600 ден

  • Seat Ibiza | Skopje, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 2,600 ден

2002

150000 od prv gazda, salon, eksponat

Dobro socuvana

Novi dobri gumi

Registrirana

1.4 benzin


 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.