Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Sr 50 Pazar5 Претпријатие

пред 1 година Автомобили - Мотоцикли  Радовиш

70,000 ден

  • Sr 50 Pazar5 | Радовиш, Македонија, zaprodazba.mk
  • Sr 50 Pazar5 | Радовиш, Македонија, zaprodazba.mk
  • Sr 50 Pazar5 | Радовиш, Македонија, zaprodazba.mk
  • Sr 50 Pazar5 | Радовиш, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Радовиш
Цена: 70,000 ден

Aprilia sr 50, vo top sostojba pali vozit.
Se prodava aprilia vo top sostojba na nea smeneto e:
Nova vodna pumpa
Nov akolumator
Nova Elektronika
Izduv Pollini Team Scooter 2
Novi Gumi
Plocki napred nazad
Smenet cel prenos
Malossi kais, federi mali golemi, rolni, varijator se malosi.
Nov klip i celindar.....
Seto ova e smeneto vo letniot period (2017).
Godina: 2006 :)
2ri gazda

Kontakt 070 315 074

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобил модел SR50
Година 2006

Ознаки:

pazar oglasi

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.