Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

STAN KAJ TOLI ZORDUMIS NAD PRODANICA ELIDA od 54 kvadrati Физичко лице

пред 8 месеци Живеалишта - Станови  Kumanovo

-- ден

  • STAN KAJ TOLI ZORDUMIS NAD PRODANICA ELIDA od 54 kvadrati | Kumanovo, Македонија, zaprodazba.mk
  • STAN KAJ TOLI ZORDUMIS NAD PRODANICA ELIDA od 54 kvadrati | Kumanovo, Македонија, zaprodazba.mk
  • STAN KAJ TOLI ZORDUMIS NAD PRODANICA ELIDA od 54 kvadrati | Kumanovo, Македонија, zaprodazba.mk
  • STAN KAJ TOLI ZORDUMIS NAD PRODANICA ELIDA od 54 kvadrati | Kumanovo, Македонија, zaprodazba.mk
  • STAN KAJ TOLI ZORDUMIS NAD PRODANICA ELIDA od 54 kvadrati | Kumanovo, Македонија, zaprodazba.mk
  • STAN KAJ TOLI ZORDUMIS NAD PRODANICA ELIDA od 54 kvadrati | Kumanovo, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Kumanovo
Цена: -- ден По договор

Prodavam stan od 54 kvadrati na ul.Boro Prcan 29/25.Stanot ima 2sobi ,kujna,kupatilo,spajz,2terasi i podrum.Cena povolna.

Дополнителни детали

барам За продажба
Број на соби 2+1
Декориран Не
Балкон Да
Површина 54

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.