Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Stan na atraktivna lokacija so panorama na Vinica 37000Euro, Pazar5 Физичко лице

пред 1 година Живеалишта - Куќи/Вили  Vinica

2,266,500 ден

  • Stan na atraktivna lokacija so panorama na Vinica 37000Euro, Pazar5 | Vinica, Македонија, zaprodazba.mk
  • Stan na atraktivna lokacija so panorama na Vinica 37000Euro, Pazar5 | Vinica, Македонија, zaprodazba.mk
  • Stan na atraktivna lokacija so panorama na Vinica 37000Euro, Pazar5 | Vinica, Македонија, zaprodazba.mk
  • Stan na atraktivna lokacija so panorama na Vinica 37000Euro, Pazar5 | Vinica, Македонија, zaprodazba.mk
  • Stan na atraktivna lokacija so panorama na Vinica 37000Euro, Pazar5 | Vinica, Македонија, zaprodazba.mk
  • Stan na atraktivna lokacija so panorama na Vinica 37000Euro, Pazar5 | Vinica, Македонија, zaprodazba.mk
  • Stan na atraktivna lokacija so panorama na Vinica 37000Euro, Pazar5 | Vinica, Македонија, zaprodazba.mk
  • Stan na atraktivna lokacija so panorama na Vinica 37000Euro, Pazar5 | Vinica, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Vinica
Цена: 2,266,500 ден По договор

Се продава троособен стан како засебен дел со посебен влез во атрактивна куќа. Станот е на приземје и кат со внатрешни дрвени скали за интерна комуникација со дрвена ограда и балкон од 3 м2 над главниот влез. Станот има сопствена бања , спална соба на кат дневна соба, кујна и трпезарија (во една просторија без мебел со вкупно 46 м2) на кат и на приземје соба со површина од 26 м2 која може лесно да се адаптира во канцеларија деловен простор или спална соба со бања. Дворното место е приватизирано и има место за паркирање на возило. Дворот е со површина од 120 м2. Станот е посебен функционален дел од куќа, физички поделена со сопствен имотен лист (посебно броило за струја) Греење на дрва и струја со можност сопствено парно во станот. Станот може напред да се догради со стакленик (веранда или просторија) како и на катот над верандата .да се догради и добие убава тераса со прекрасен поглед кон Виница.Дворот е со камени патеки и тревници со овошни дрвца и ограда од северната страна каде има панорамски поглед на цела Виница и регионот . Оградата на дворот е од природен камен во боја и речен камен со ковано железо.За возилото може да се направи настрешница. Станот се наоѓа во репрезентативна станбена индивидуална зона на Виница блиску до еколошката станбена зона „ Метеоролошка станица „ каде има појас од боров насад со трим патеки за пешачење со чист воздух и одлична клима за пензионери,деловни луѓе и млади брачни парови.

Дополнителни детали

барам За продажба
Број на спратови 2
Број на соби 3+1
Декориран Да
Балкон Да
Површина 89

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.