Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

STAN POD KIRIJA KISELA VODA DO EKONOMSKOTO UCHILISHTE Физичко лице

пред 1 година Живеалишта - Станови  Skopje

12,000 ден

  • STAN POD KIRIJA KISELA VODA DO EKONOMSKOTO UCHILISHTE | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • STAN POD KIRIJA KISELA VODA DO EKONOMSKOTO UCHILISHTE | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • STAN POD KIRIJA KISELA VODA DO EKONOMSKOTO UCHILISHTE | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • STAN POD KIRIJA KISELA VODA DO EKONOMSKOTO UCHILISHTE | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 12,000 ден

Se izdava stan vo Kisela Voda na Ivan Kozarev 47 (do Ekonomskoto uchilishte); Kompletno namesten so dodatoci kako mashina za perenje sadovi, mashinja za perenje i sushenje alishta i dr... Cena 200 evra... Kontakt: 071303341

Дополнителни детали

барам За изнајмување
Број на соби 1+1
Декориран Да
Балкон Да
Површина 45

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.