Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Stan vo centar za idavanje ili prodazba pogoden za kancecarija i ziveenje , na odlicna lokacija Физичко лице

пред 1 година Живеалишта - Станови  Skopje

20,000 ден

  • Stan vo centar za idavanje ili prodazba pogoden za kancecarija i ziveenje , na odlicna lokacija | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Stan vo centar za idavanje ili prodazba pogoden za kancecarija i ziveenje , na odlicna lokacija | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Stan vo centar za idavanje ili prodazba pogoden za kancecarija i ziveenje , na odlicna lokacija | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Stan vo centar za idavanje ili prodazba pogoden za kancecarija i ziveenje , na odlicna lokacija | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Stan vo centar za idavanje ili prodazba pogoden za kancecarija i ziveenje , na odlicna lokacija | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 20,000 ден По договор

Odlicen stan so odlicna mesto polozba vo centarot na skopje so dostapnost do se sto e potrebno vo bilo koe vreme

Дополнителни детали

барам За изнајмување
Број на соби 2+1
Балкон Да
Површина 75

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.