Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

STAN VO FLATIRON ADORA Физичко лице

пред 7 месеци Живеалишта - Станови  Skopje

-- ден

  • STAN VO FLATIRON ADORA | Skopje, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: -- ден По договор

Se prodava stan vo Flatiron Adora 69 m2,poseduva dnevna,dve spalni,2 terasi,2 banji,polunamesten na 2 kat pogoden za ziveenje ili deloven prostor

Дополнителни детали

барам За продажба
Број на соби 2+1
Балкон Да
Површина 69

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.