Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Stara kukja vo ohrid Физичко лице

пред 3 месеци Живеалишта - Куќи/Вили  Ohrid

-- ден

  • stara kukja vo ohrid | Ohrid, zaprodazba.mk
Локација: Ohrid
Цена: -- ден По договор

Se prodava stara kukja vo Ohrid so dvorno mesto od 534m2 i stara kukja 85m2. Na ulica Kiril i Metodij br 17. Na 5 min od carsijata pred skalite na gorna porta. Ima markica za gradenje 10x10 p+1. Javete se na 076464893 za poveke informacii

Дополнителни детали

барам За продажба
Број на спратови 2
Број на соби 4+1
Декориран Не
Балкон Не
Површина 534m2

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.