Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Stenci bernskog planinskog psa Физичко лице

пред 3 месеци Животни - Домашни миленици  Skopje
Локација: Skopje
Цена: -- ден По договор

Na prodaju štenci bernskog planinskog psa.

*Veoma lepog izgleda,dobro odnegovani.

*Stenci su od prvog dana pod stručnim nadzorom po struci sam doktor veterinarske medicine.

*Za više informacija pozvati ili putem vibera.

*Mesto: Vilovo (30km od Novog Sada).

*Slike su originalne nisu skidane sa interneta!!

Kontakt: +381658866053


 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.