Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Suzuki Alto Физичко лице

пред 1 година Автомобили - Мал автомобил  Skopje

-- ден

  • Suzuki Alto | Skopje, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: -- ден По договор

Prodavam Suzuki Alto 2003 god Odlicno socuvana i odrzuvana, prakticna.

148.000 km. (1.1 /46 kw.), (4 L/100 km) ,

Registrirana do maj 2019 god,

Ima KLIMA, ARB , ABS, 5 vrati,

Elektr. Na prozori, Centralno zakluchuvanje, Servo volan, NOVI Gumi, mp3 player,

Redovno servisirano, akumulator, set lamela i potisna.

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Suzuki
Автомобил модел Alto
Гориво бензин
Година 2003
Менувач Рачен
Статус Се користи

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.