Вкупни огласи : 15

3 Mercedes E280CDI Avantgarde Automatic-zamena CLS 320 CDI | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Mercedes E280CDI Avantgarde Automatic-zamena CLS 320 CDI

Se prodava Mercedes E 280 CDI so motor 3.222 ccm, 177 ks, 6 cilindri reden, 5 G Automatik tiptronik steptronik, NO MAL...

Ф   пред 5 месеци - Автомобили -   Skopje

3,333 ден

Зачувај
10 PRODAVAM MERCEDES E320 AVANGARD | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
PRODAVAM MERCEDES E320 AVANGARD

MERCEDES E320 DIZEL 205KS AVANGARD. AVTOMATSKI MENUVAC. KUPEN OD PRV GAZDA OD GERMANIJA PRED 5 GODINI. REALNA KILOMETRAZ...

Ф   пред 5 месеци - Автомобили -   Skopje

340,000 ден

Зачувај
2 Mercedes E 220 | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Mercedes E 220

Mercedes e 220 nafta210000km 2004 god

Ф   пред 5 месеци - Автомобили -   Skopje

6,500 ден

Зачувај
1 Мерцедес C180 | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Мерцедес C180

Црна металик1998Бензин (без плин)140000км

Ф   пред 5 месеци - Автомобили -   Skopje

2,800 ден

Зачувај
10 PRODAVAM MERCEDES E320 AVANGARD | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
PRODAVAM MERCEDES E320 AVANGARD

MERCEDES E320 DIZEL 205KS AVANGARD. AVTOMATSKI MENUVAC. KUPEN OD PRV GAZDA OD GERMANIJA PRED 5 GODINI. REALNA KILOMETRAZ...

Ф   пред 6 месеци - Автомобили -   Skopje

340,000 ден

Зачувај
4 Mercedes ml270cdi | Македонија, Prilep, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Mercedes ml270cdi

Registiran do juni 2020 godina 4 novi gumi nov akumulator kontakt 078447391

Ф   пред 1 месец - Автомобили -   Prilep

-- ден

Зачувај
0 Mercedes A180 CDI | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Mercedes A180 CDI

Mercedes A180 CDIReg. 06.05.2020Proizvedeno kraj na dekemvri 2005180.000km Redovno servisirana,4 novi zimski gumi ,klima...

Ф   пред 1 година - Автомобили -   Skopje

4.30 ден

Зачувај
1 Se prodava mercedes vito 108d Skopje | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodava mercedes vito 108d Skopje

Se prodava mercedes vito 108d broj na sedista 8+1stotuku ofarbano so izvsen komplet servis na motor i prednica so klima...

Ф   пред 1 година - Автомобили -   Skopje

3,300 ден

Зачувај
1 Se prodava Mercedes C-180, Pazar5, Reklama | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodava Mercedes C-180, Pazar5, Reklama

Mercedes c180 benzin/plin br 077883385 cena2700e Makedonija

Ф   пред 2 години - Автомобили -   Skopje

164,700 ден

Зачувај
10 Se prodava Mercedes A140, Makedonija | Македонија, Prilep, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodava Mercedes A140, Makedonija

Mercedes A140, Prilep, Makedonija -Година на производство 2001 -157000 км -Бугарски табли ***Не може да се царини...

Ф   пред 2 години - Автомобили -   Prilep

1,100 ден

Зачувај
8 Mercedes Benz Actros 1844LS Mega | Македонија, Kumanovo, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Mercedes Benz Actros 1844LS Mega

Se prodava Mercedes Actros 1844LS mega Godina 2008 Euro 5 Kamionot e vo odlicna sostojba Kamionot e bez defekt K...

  пред 2 години - Автомобили -   Kumanovo

-- ден

Зачувај
5 Mercedes clk 200 benzin/plin, Makedonija | Македонија, Gevgelija, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Mercedes clk 200 benzin/plin, Makedonija

Mercedes CLK 200 Benzin/Plin 1999Kolata e vo ekstra sostojba registrirana smeneto ulje vo menjac,cetiri novi gumip...

  пред 2 години - Автомобили -   Gevgelija

1 ден

Зачувај

Дали добивате нешто за продажба или изнајмување?

Продадете ги вашите производи и услуги преку интернет БЕСПЛАТНО. Тоа е полесно отколку што мислите!
Почни сега!
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.