Вкупни огласи : 6

3 Mercedes E280CDI Avantgarde Automatic-zamena CLS 320 CDI | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Mercedes E280CDI Avantgarde Automatic-zamena CLS 320 CDI

Se prodava Mercedes E 280 CDI so motor 3.222 ccm, 177 ks, 6 cilindri reden, 5 G Automatik tiptronik steptronik, NO MAL...

Ф   пред 5 месеци - Автомобили -   Skopje

3,333 ден

Зачувај
10 PRODAVAM MERCEDES E320 AVANGARD | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
PRODAVAM MERCEDES E320 AVANGARD

MERCEDES E320 DIZEL 205KS AVANGARD. AVTOMATSKI MENUVAC. KUPEN OD PRV GAZDA OD GERMANIJA PRED 5 GODINI. REALNA KILOMETRAZ...

Ф   пред 5 месеци - Автомобили -   Skopje

340,000 ден

Зачувај
2 Mercedes E 220 | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Mercedes E 220

Mercedes e 220 nafta210000km 2004 god

Ф   пред 5 месеци - Автомобили -   Skopje

6,500 ден

Зачувај
1 Мерцедес C180 | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Мерцедес C180

Црна металик1998Бензин (без плин)140000км

Ф   пред 5 месеци - Автомобили -   Skopje

2,800 ден

Зачувај
10 PRODAVAM MERCEDES E320 AVANGARD | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
PRODAVAM MERCEDES E320 AVANGARD

MERCEDES E320 DIZEL 205KS AVANGARD. AVTOMATSKI MENUVAC. KUPEN OD PRV GAZDA OD GERMANIJA PRED 5 GODINI. REALNA KILOMETRAZ...

Ф   пред 6 месеци - Автомобили -   Skopje

340,000 ден

Зачувај
5 Mercedes c200, Makedonija Pazar5 | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Mercedes c200, Makedonija Pazar5

Mercedes c200 cdi 2001 ful oprema servisiran vo odlicna sostojba 070566570

  пред 2 години - Автомобили -   Skopje

286,000 ден

Зачувај

Дали добивате нешто за продажба или изнајмување?

Продадете ги вашите производи и услуги преку интернет БЕСПЛАТНО. Тоа е полесно отколку што мислите!
Почни сега!
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.