Вкупни огласи : 67

2 Реласатор | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Реласатор

Релаксатор за бебе во одлична состојба и малку користен.

Ф   пред 6 месеци - Дом и семејство -   Skopje

1,500 ден

Зачувај
6 Бебешка количка | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Бебешка количка

Бебешка количка, со амортизери, во одлична состојба. Количката е многу малку користена. Има зимска прекривка на закопчув...

Ф   пред 6 месеци - Дом и семејство -   Skopje

5,500 ден

Зачувај
2 Детско креветче | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Детско креветче

Детско креветче(бебешко), малку користено, бело со 4 фиоки во долниот дел. + душек

Ф   пред 6 месеци - Дом и семејство -   Skopje

4,500 ден

Зачувај
10 betonski ukrasi | Македонија, Tetovo, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Betonski ukrasi

Vrsime dostava na vrata  na site nasi betonski ukrasi

Ф   пред 6 месеци - Дом и семејство -   Tetovo

2,800 ден

Зачувај
3 Profesionalno biro so fiokar | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Profesionalno biro so fiokar

Se prodava mnogu socuvano profesionalno biro, od ploci so debelina od 30 mm i zaobleni ivici vo komplet so fiokar. Dime...

  пред 6 месеци - Дом и семејство -   Skopje

6,900 ден

Зачувај
0 Се издава стан во Карпош 1 | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Се издава стан во Карпош 1

Комплетно реновиран опремен стан на прв кат со парно,лифт,подрум на одлична локација.Контакт 078 470 484

Ф   пред 9 месеци - Живеалишта -   Skopje

-- ден

Зачувај
5 Prodavam Ruter FH456 / 300Mbps Wireless N Smart Router Tenda | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Prodavam Ruter FH456 / 300Mbps Wireless N Smart Router Tenda

Prodavam odlichen ruter model Tenda FH456 300Mbps Wireles skoro nov so kutija i garancija od 2godini kupen od Anhoch moz...

Ф   пред 10 месеци - Технологија -   Skopje

-- ден

Зачувај
2 Prodavam ADIDAS patiki, ITNO (broj 37 - 37,5) | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Prodavam ADIDAS patiki, ITNO (broj 37 - 37,5)

Prodavam ADIDAS crni patiki kupeni vo Sport Reality vo trgovskiot centar Vero Jumbo vo Skopje. Maloprodaznata cena im e...

Ф   пред 10 месеци - Мода -   Skopje

1,300 ден

Зачувај
0 Prodavam Vila vo Selo Gorna Bosava na Kozuv Planina | Македонија, Kavadarci, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Prodavam Vila vo Selo Gorna Bosava na Kozuv Planina

Se prodava vikendica vo selo Gorna Bosava. Seloto se naoga na 32 kilometri od grad Kavadarci, vo eden od naj zivopisnite...

Ф   пред 10 месеци - Живеалишта -   Kavadarci

-- ден

Зачувај
1 Se prodava sporet na drva, KOPER. | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodava sporet na drva, KOPER.

Se prodava sporet na drva, KOPER. Sporetot e vo odlicna sostojba, koristen 3 sezoni. Se prodava radi stavanje klima. Za...

Ф   пред 2 години - Дом и семејство -   Skopje

-- ден

Зачувај
0 Prodazba na garderoba | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Prodazba na garderoba

Prodazba na fustani,pantaloni, helanki,dukseri,dzemperi ceni od 500 do 1500 den velicini S M L XL

Ф   пред 2 години - Мода -   Skopje

-- ден

Зачувај
1 SE PREODAVA DELL NB Inspiron 3567 | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
SE PREODAVA DELL NB Inspiron 3567

DELL NB Inspiron 3567, Intel Core i3-6006U (2.00 GHz,3MB Cache) ,15.6" HD (1366x768) WLED 4GB (1x4GB) DDR4, 1TB S...

  пред 2 години - Технологија -   Skopje

20,090 ден

Зачувај

Дали добивате нешто за продажба или изнајмување?

Продадете ги вашите производи и услуги преку интернет БЕСПЛАТНО. Тоа е полесно отколку што мислите!
Почни сега!
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.