Вкупни огласи : 23

0 Kupuvpam stan vo struga 60-70m2 | Македонија, Struga, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Kupuvpam stan vo struga 60-70m2

Kupuvpam stan vo struga 60-70m2    do 3ti sprat. tel.075750133 moze i na viber javetese   

Ф   пред 4 месеци - Живеалишта -   Struga

-- ден

Зачувај
10 Се продава стан во строг Центар, до зградата на Европска Унија | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Се продава стан во строг Центар, до зградата на Европска Унија

Се продава стан до зградата на Европска Унија, во строг Центар, една дневна и две спални соби, кујна, шпајз и две тераси...

Ф   пред 5 месеци - Живеалишта -   Skopje

-- ден

Зачувај
10 ИЗДАВАМ НОВ НЕВСЕЛУВАН СТАН | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
ИЗДАВАМ НОВ НЕВСЕЛУВАН СТАН

Се издава нов стан на први кат за деловен објект(канцеларии) 58m2 со две простории и двете излеваат на тараса,ходник,опр...

  пред 5 месеци - Живеалишта -   Skopje

-- ден

Зачувај
0 СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ

СЕ ИЗДАВА НЕНАМЕСТЕН СТАН ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ ВО БЛИЗИНА НА ЦРКВАТА НА МИРНА ЛОКАЦИЈА ВО ЗГРАДА СО ТРИ СПРАТА.СТАНОТ Е СО ДВ...

Ф   пред 5 месеци - Живеалишта -   Skopje

-- ден

Зачувај
1 Se prodava stan vo aerodrom | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodava stan vo aerodrom

Se prodava stan vo Aerodrom

Ф   пред 5 месеци - Живеалишта -   Skopje

1,000 ден

Зачувај
1 Se prodava stan vo Radisani,prv vlez | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodava stan vo Radisani,prv vlez

Stanot e na potkrovje (4ti sprat),ima dva balkoni,detska soba,spalna soba,dnevna,kujna ,wc,hodnik i isto taka moze da se...

Ф   пред 6 месеци - Живеалишта -   Skopje

-- ден

Зачувај
3 Se izdava stan vo Aerodrom, Zeleznicka | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se izdava stan vo Aerodrom, Zeleznicka

Mal stan vednas do NEOKOM, odlicna lokacija, mali reziski trosoci, parno, lift, klima, namesten, 2 sprat, bez posebna sp...

Ф   пред 8 месеци - Живеалишта -   Skopje

11,000 ден

Зачувај
3 Се продава нов стан со имотен лист во центар на Куманово Stan od 86 m2 | Македонија, Kumanovo, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Се продава нов стан со имотен лист во центар на Куманово Stan od 86 m2

Се продава нов стан со имотен лист во центар на Куманово во чија близина се наоѓа основно училиште, пазар и Соколански п...

Ф   пред 9 месеци - Живеалишта -   Kumanovo

-- ден

Зачувај
0 prodavam stan vo kisela voda | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Prodavam stan vo kisela voda

Prodavam stan vo kisela voda 45m2 dvosoben na prizemje delumno renoviran +podrum od 6m2

Ф   пред 1 месец - Живеалишта -   Skopje

-- ден

Зачувај
0 Купувам стан до 42m2 во Скопје | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Купувам стан до 42m2 во Скопје

Купувам стан во Скопје до 42 m2, локација околу Клинички центар или населбите околу него.

Ф   пред 1 година - Живеалишта -   Skopje

-- ден

Зачувај
0 Prodavam stan od 70m2 vo k.voda | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Prodavam stan od 70m2 vo k.voda

Stan od 70m2 , vo zgrada so dogradba vo k.voda ,do ekonomskoto uciliste, cena 800 euro m2

Ф   пред 1 година - Живеалишта -   Skopje

-- ден

Зачувај
9 СЕ ПРОДАВА/ЗАМЕНУВА НОВ НАМЕСТЕН СТАН ВО ОХРИД ЗА СТАН ВО СКОПЈЕ | Македонија, Ohrid, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
СЕ ПРОДАВА/ЗАМЕНУВА НОВ НАМЕСТЕН СТАН ВО ОХРИД ЗА СТАН ВО СКОПЈЕ

СЕ ПРОДАВА НОВ НАМЕСТЕН СТАН СО ПОВРШИНА 43м².МОЖНА Е ЗАМЕНА ЗА СТАН ВО СКОПЈЕ. СТАНОТ Е СО РАСПОРЕД – КУЈНА ЗАЕДН...

Ф   пред 1 година - Живеалишта -   Ohrid

-- ден

Зачувај

Дали добивате нешто за продажба или изнајмување?

Продадете ги вашите производи и услуги преку интернет БЕСПЛАТНО. Тоа е полесно отколку што мислите!
Почни сега!
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.