Вкупни огласи : 2

0 Prodavam stan od 70m2 vo k.voda | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Prodavam stan od 70m2 vo k.voda

Stan od 70m2 , vo zgrada so dogradba vo k.voda ,do ekonomskoto uciliste, cena 800 euro m2

Ф   пред 7 месеци - Живеалишта -   Skopje

-- ден

Зачувај
0 Prodavam stan vo k.voda | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Prodavam stan vo k.voda

Stan od 70 m2, naprvi sprat vo zgrada so dogradba,do ekonomskoto uciliste, cena 800 euro po m2

Ф   пред 7 месеци - Живеалишта -   Skopje

-- ден

Зачувај

Дали добивате нешто за продажба или изнајмување?

Продадете ги вашите производи и услуги преку интернет БЕСПЛАТНО. Тоа е полесно отколку што мислите!
Почни сега!
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.