Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

TAXI -TAKSI FIRMA DOOEL Претпријатие

пред 1 година Pабота - Транспорт - Логистика  Skopje

-- ден

  • TAXI -TAKSI FIRMA DOOEL | Skopje, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Плата: -- ден

Otstapuvam ..prodavam cista DOOEL firma za taksi prevoz so 3 vozila ,i edna slobodna licenca

Дополнителни детали

Тип на работа Практикантска работа

Ознаки:

pazar

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.